Boğaziçi Caz Korosu'nu seviyor musunuz?

Boğaziçi Caz Korosu'nu seviyor musunuz ?Boğaziçi Caz Korosunu takip eden, seven var mı?
Bilindiği üzere Dünya Şampiyonu oldular sırf bu yüzden bile sevilebilir. :)

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç sene önce İstanbul'da dinlemiştim. Çok başarılı buluyorum :)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evet ama la boheme nin yerini tutamaz :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Gerek sanatları gerek dik duruşları ile takdir edilesi muazzam bir grup. Elimden geldiğince takip ediyorum. Çapulcu musun vay vay :)

1|0
    0|0
  • Evet sist

1|0
    0|0
  • Vatanına ihanet edipte halkına saygı duymayan bir koronun nesini seveyim. İki bağırışla bu ülke için önemli iş mi yaptılar. Hani yapsınlar bir mehmetçik için beste. Zaten bu ülkeye kim ihanet ederse onu birinci seçerler. Ayrıca bana cevap yazacak olanlara söyleyeyim ben yazılım mühendisiyim bu ülkede sizlerden alınan vergilerin 2 milyon dolarının devletin kasasında durmasını sağlayan yazılımım var. Bunu neden belirttim bana zeka düzeyimle vs gibi şeylerle hakaret vari cevap verecekler bilsin.

0|0
    0|0
    • Saygı duyarız görüşünüze de vatana ihanet falan olmuyor yani.
      Çamur atmak için atmayın, yaptıkları seslendirdikleri şeyleri iki dakika da olsa deneyin ondan sonra öyle böyle diyin.

• Şarkılarını inceledim dinledim. Evet benim içinde önemi yok bunların dünya birincisi olmasında lakırdı işte.

• Aynı düşünceyi paylaşmıyoruz bir şey diyemem.

• tanıyorum bazılarını iyi çocuklar

1|0
    0|0
  • severım

1|0
    0|0
  • Bogazicinin her şeyini takip ediyorum diyebilirim.

Her alanda iyiler ya

1|0
    0|0
  • evet harikalar

1|0
    0|0
  • bir ara pek çıkıyolardı artık görünmüyolar. çok sesli müzik severiz.

1|0
    0|0
  • İlk duydum valla :) kanka ben bur PC oyunlari bir film severim. şarki koro koro opera yok tiyatro yok kitap :) hic haz etmem zaman kaybi ;)

0|0
    0|0
    • Zaman kaybı mı? Çok yanlış bir düşünce fakat karışamam tabii.

• ahahahaha daralttım dimi :D

• Yok be ne daraltmasi estarfullah olirmu oyle şey :) öyle düşünme. aklimin ucundan geçmedi valla ;)

• Evet seviyorum

1|0
    0|0
  • seviyor m

1|0
    0|0
  • hiç duymamıştım araştıracam :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...