Önerebileceğiniz akıcı güzel romanlar var mı arkadaşlar?

Artık oku okuu istediğim gibi kitap bulamamaya başladım mutlaka var ama aklıma gelmiyor çok çok beğendiğiniz kitaplar ve ya sevdiğiniz yazarların isimlerini bekliyorum

Teşekkür ederm

Güncellemeler:
tarzı önemli değil her türlü okurum artık değişiklik istiyorum zatenn

0|0
811

En İyi Erkek Görüşü

• Dan Brown - Dijital Kale

1|0
    0|0
    • kesinlikle harika bi kitap !

• iskender pala' ya bayılıyorum uslubu biraz lugatının genişliğinden dolayı ağır fakat dikkatle okunduğu zaman anlaşılır .. insanı yoğun duygulara taşıyan ender yazarlardan .. :) babilde ölümü okumadım henüz .. tavsiyen için teşekkürler :)

• Rica ederim , okumalısın kesinlikle.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Açlık Oyunları serisini okumanı öneririm akıcılık ve heyecan istiyosan ilk kitabı okurken sayfa 250 e geldigimde sıkılmaya basladım ama öyle bişey olduki bir de bakmışımki kitabı bitirdim 400 sayfa yazar çok önemli okuyucuya hitap ediyor heyecanı birden katıyor okuyosun bundan sonra ne olacak acaba diye sayfa atlıyosun her sayfada yazar seni şüpheye düşürüyor bundan sonra ne olcak olmayacak diye :)

0|0
    0|0
  • Roman ancak ne tarz romanlar?

Roman olmasa bile akıcılık konusunda Erdal Demirkıran'ın kitaplarını önerebilirim. Kişisel gelişim ve hikaye kitaplarıdır. "Sadece başbakan okusun" şiddetli tavsiyem.

0|0
    0|0
  • Da Vinci Şifresi (Da Vinci Code) / Dan Brown

Melekler ve Şeytanlar (Angels and Demons) / Dan Brown)

0|0
    0|0
  • Steig Larsson - Ejderha dövmeli kız ve devam kitapları toplam üç kitap fena sürükleyici bi kurgu. daha iyi kurgu okumadım henüz diyebilirim. ( Ateşle oynayan kız - arı kovanına çomak sokan kız)

0|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsız - Bozkurtların ölümü veya bozkurtların dirilişi .2 kitaptan oluşur fakat tek kitap halinde de bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ejderha mızragı ile başla beğenirsen devamı için buradayım

0|0
    0|0
    • Herkese de kitap veriyoo kütüphanecii amca :))

Atacam kitapları sobaya geri göndermicem :D

• Gelir o sobaya seni tıkarım :D

kitaplarım kıymetlidir .

• Ayrıca fantastik kurgu okuyanlara hep destek tam destek

• Roman Değıl ama

Cowboys and Alıens

0|0
    0|0
  • Ben genelde kişisel gelişim kitapları okurum. Kütüphane ye gittiğim zaman bu tarz alırım.

0|0
    0|0
  • Kitap adı: Karımı Seven Adam Yazarı: Kostas Katsoularis:))

0|0
    0|0
  • Cinali serisini okudunuz mu roman sayılmasada akıcı hikayelerden oluşuyor...:)

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Elif Şafak - İskender

John Verdon - Aklından bir sayı tut

Ursula K.Le Guin -yerdeniz üçlemesi

Kayıp Sembol - Şeytanın Müridi (harikadır ) -4 ün Kuralı - Kutsal Kefen - Taş Meclisi -Kızıl Nehirler vb.

0|1
    0|0
  • aklından bir say tut

açlık oyunları serisi

sookie stackhouse serisi

kehanet

tanrıça serisi

bitmiş aşklar emanetcisi

vampir akademisi

anita black serisi

göçebe

yazarları yazmaya üşendim şimdi kalkıp kitaplığa gideceğimde bakacağımda :)) ama sen kitapcıya söylersen verirler hemen :)

0|0
    0|0
  • katre-i matem .. iskender pala nın bence okunulması gereken kitaplarından birisi okumadıysan tavsiye ederim .. şu sıralar bir de aklından bir sayı tut kitabı favorilerime dahil oldu ..

0|0
    0|0
  • Barbara Cartland - Paris Büyüsü

Becca Fitzpatrick - Fısıltı

Sveva Casati Modignani - Solup Giden Aşklar

0|0
    0|0
  • Cin ali okulda.

0|0
    1|1
  • Gökyüzünün yarısı diye bir kitap çıktı.Onu okumanı öneriyorum.

0|0
    0|0
  • Zülfü Livaneli- Serenad.

Okumalısın.

0|0
    0|0
  • Cecelia Ahern "Not: Seni Seviyorum"

0|0
    0|0
Yükleniyor...