"Grinim 50 tonu"izleyenler?

Film izlemek benim icin bir hobiden cok bir ihtiyac.. farkli tarzda filmler izlemeyi cok seven biriyimdir.. gecenlerde bir arkadasim bu filmi onermisti bana.. izleyenler varsa yorum alabilirmiyim?

0|1
14|52

En İyi Erkek Görüşü

• Şu sözüne bayıldım var ya---Film izlemek benim icin bir hobiden cok bir ihtiyac...

Bende farklı filmler izlemek isterim hep. O filmi kız arkadaşlarım baya önermişti ama bilmiyorum pek tarzım değil ondan izlememiştim. Ama özellikle kadınların çok sevebileceği bir film sanırsam. Sinemada müzik gibi ruhun ihtiyacı haklısın cidden

1|0
    0|0
    • gorusume katilman mutluluk verici... peki bana onerebilecegin guzel bir film var mi?

• Çok var eminim izlemişsindir çoğunu ama ben izlememiş olma ihtimalin olan aklıma gelen 10 tane falan önereyim. İçlerinde izlemediğin varsa emin ol çok kalitelidir.
      Leon (hayatımın filmidir kendisi)
      Cesaretin Var mı Aşka (en iyi romantik filmdir benim için)
      Salak ile Avanak (bunun üstüne komedi tanımam)
      Yedi Yaşam
      3 Aptal
      Temmuzda
      Schindlerin Listesi (herkese hitap etmez belki ama bu filmi yazmazsam ayıp olurdu)
      Yeşil Sokak Holiganları
      Köstebek (Jackin oynadığı köstebek)
      Büyük Balık
      vs... :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 51

• sapık film o izlemedim izleme sende

1|0
    0|0
    • izlemeden nerden biliyorsun a. mk ya boş boş konuşma ruh yok sende

• tayyipçi zihtiyeti dedim tayyipçi demedim ayrıca abaza bir çerkez milleti abazan o kelimenin doğrusu ayrıca filmde psikoloji aranır yakalayamazsan senin mallığındır benim hoşuma gitmedi o film ama böyle sapık filmi falan sinir bozucu laflar pasif gay falan yazıyorsun oraya buraya ben ayda bir düzenli olarak seks yapıyorum vücudumdaki sperm atılsın ve rahatlayım diye oda yazdan beri aynı kızla şimdi gelip sallamasyon yapma ortadaki homofobikliği sen yaratıyorsun zaten boş boş konuşup şu insanların davasını maffediyorsunuz ya

• @obususizbizonlar iğrencc gerızekalı pislik genelev e layıksın anca düşük ezik kaybol şmdi bida karşıma çıkma

• Hiç bir konu yok. Filmin reklamı o kadar iyi ki , beklenti, yüksek ama film tam bir T-I-R-T. Giriş , gelişme , sonuç diye bir kavram yok filmde. Ama değişik bir konusu var alışıla gelmişin dışında. Boş zamanın çoksa izle.

0|0
    0|0
  • ben kitaplarını okudum filminide izledim sadece şunu söylim boş kere boş hiçbirşey yok kitabı yazan aklınca bu işten para kırmak için yazmış ki sanırım başarmış içinde hiçbir konu yok sayfayı çeviriyorsun cinsellik bida çeviriyorsun cinsellik gerçekten de boş

0|0
    0|0
  • kırbaç al da öyle izle

0|0
    0|0
  • izleme 5kuruş etmez

1|0
    0|0
  • daha saçma film bulurlarsa şeyimi keserim

1|0
    0|0
  • cook fena kac sefer tekrar tekrar ızledım sahnelerı ozellıkle gec cok hos oluyor ızlemesı. erotızm dolu bı fılm zengın bı ıs adamının akıldısı fantezılerını anlatan fılm. adam kendısyle anket yapmaya gelen kızı bı sekılde kendıne baglıyor ve vutun fantezılerını ustunde denıyor tabı once ona bı sozleşme ımzalatıyor. hangı pozısyonları kabul edıp etmedıgıne daır. gerısını ızlersın fılm erotızm den baska bısey degıl

0|0
    0|0
  • izlemesende olur :D

0|0
    0|0
  • beklentini yüksek tutmadan izle derim

0|0
    0|0
  • Siz hala 50 de misiniz? 51. tonundayım ben.

1|0
    0|0
  • izlemedım

0|0
    0|0
  • Duyduguma gore asiri korku ve siddet iceriyormus, vurdu kirdili yani.

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • Harun abi iş başın da , izlemedim.

0|0
    0|0
  • ismini çok duydum filmde seyreden biriyim ama izlemedim bunu

0|0
    0|0
  • kızlar çok seviyor. (Özellikle ülkemizdeki). Ben izledim ama bilmiyorum aktif seks yaşantım olmadığından galiba hoşuma gitmedi

0|0
    0|0
  • benn

0|0
    0|0
  • İzlemeyen kaldı mi

0|0
    0|0
  • Fantezi tutkunu greyi diye biri iste

0|0
    0|0
  • sapık filmmiş izlemedim

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Boşuna zaman kaybı izleme derim

0|0
    0|0
  • ihtiyar delikanlı

0|0
    0|0
  • Mantiksiz gercegi varken...

0|0
    0|0
  • p*rno film izle daha iyi :)

0|0
    0|0
  • İzle izle sapıkça diye yorum yapanlar var ama ben bayıldım konuya :)

0|0
    0|0
  • Vurmaktan başka birsey yok 😂

0|0
    0|0
  • Konusu guzelde sonu cok siradan kamcili kirbacli bir film

0|0
    0|0
  • zaman kaybı

0|0
    0|0
  • Bdsm'e bakış açımı değiştirdi. Olsa biride da yapsak. :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• İzlemedim

0|0
    0|0
  • izledim. Pek tahrik edici bir filmdir kendisi ^^

1|0
    0|0
  • o arkadaş kız mı erkek mi? :D

0|0
    0|0
  • İzledim, çokta iyi sayılmaz

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama. izlemek isterim

0|0
    0|0
  • Kitabını okumuştum, filmini de biraz biliyorum

0|0
    0|0
  • izledim çok kötüydü vakit kaybı

0|0
    0|0
  • harun abi filme mi başladın

0|0
    0|0
  • igrenc

0|0
    0|0
  • İlk filmi sadece bir giriş yapılmış bdsm çok başka bir dünya çok ayrı mükemmel ötesi bir yaşam siyahın elli tonunda asıl bdsm yaşamını ortaya çıkaracaklarını bekliyorum

0|0
    0|0
  • ben izledim güzeldi..

0|0
    0|0
  • Oho eskidi be o film

0|0
    0|0
  • cinsellikten çok konusu iyimiş diye duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...