Şu kadını beğenmeyen bir tek ben miyim?

Scarlett Johansson.

Profosyonel çekim makyajlı efektli shoplu resimlerde çok güzel gözüküyor.Şu kadını beğenmeyen bir tek ben miyim?

Ama normal fotoğraflarına bakıyorum. Ortalama. Erkeksi. Kısa saçla alakası yok yüzü de erkeksi geliyor.

Boyu kısa ama iri. Bodur bence sırf estetikli bir çift memesi var diye ölenler var bu kadına. Burnu da estetik.

Makyajsız halini de beğenmedim.

Tamam çirkin değil. Ama dünyanın en güzel kadını falan abartmıyor musunuz?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Abartlcak bir güzellği yok ama fena da diil

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tek sennsin

0|0
    0|0
    • Yorumlara bak tek ben değilim.

Kızlar Ne Diyor 8

• Çirkin bir kadın değil fakat aşırı abartılıyor. Yüz hatlarının hiç bir özelliği yok, bir çok kadında denk gelebileceğimiz bir yüz tipi var.

0|0
    0|0
  • Kendileri bir ara yasayan en seksi kadin secildi. Ve bir anne. Oyunculugu da iyi daha ne istiyorsun :)

0|0
    0|0
    • Oyunculuğu bokum gibi. Jennifer conolley, kate winslet, rani mukherjee... izle de oyunculuk gör.

• Begeni, guzellik goreceli bir kavram. Sana hos gelmeyene ölen insanlar var bu kadar genelleme yapmamalisin (bokum gibi vs).

• Scarlett Johansson bende beğenmiyorum ama genelde kimseyi beğenmiyorum güzele güzel derim ama gerçekten abartılmaması lazım

0|0
    0|0
  • abartıyorlar hande erçel denen yerli bir kız var o daha güzel

0|0
    0|0
  • Beğeniyodum da şimdi soğudum :/

0|0
    0|0
  • Bende begenmiyorum

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Uzun saçlı hali iyi sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Cirkin bide esmer olarak düşün bu kadini 0

0|0
    0|0
  • Aynen güzellik olarak bencede çok abartıyorlar aynı kafadayız inan. Ama seksilik konusunda ilklerde oda bir gerçek

0|0
    0|0
  • bende beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Makyaj sız güzel kadın mı var knk zaten sende 😂😂 ben beğeniyorum güzel kadın 😃😂

0|0
    0|0
    • Adriana, doutzen, toni, aishwarya... makyajsız birsürü güzel kadın var.

• dudakları ve gözleri güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...