Almanları Sever Misiniz?

Almanları neden seviyorsunuz? Neden sevmiyorsunuz?

• Evet
    46% (13)45% (15)46% (28)Oy Ver
  • Hayır
    54% (15)55% (18)54% (33)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• her sene Bavyerayı gezerim kimle tanıştıysam ya çok saygılı çıktı ya da Türkleri böyle bilmezdim dedi ama sıkıntılı çok sıkıntılı gurbetteki Türkler çok sıkıntılılar Almanyada yaşıyorsan anlamışsındır yani wir nicht deucht in deuchtland, wir nicht turkish in turkie umarım doğru yazmışımdır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Türk olmayanı sevmem.

0|0
    0|0
  • evet severim nasıl sevmem halam orda babam orda :)

0|0
    0|0
  • hiç bir millete karşı ön yargım yok.. insani olarak bana neler kattığı önemli..

1|0
    0|0
  • Almanları sevmem de hitleri severim

0|0
    0|0
  • yaradılanı severiz yaradan dan ötürü lakin alman arabalarını başka severiz :D

0|0
    0|0
  • Diğer sorunda Fransızları severim demiştim neden sevmiyim demiştim Almanları da aynen öyle. Ama birini tercih etmem gerekse Alman olur niyeyse. daha yakın geliyorlar sanki

0|0
    0|0
  • 2 sene yaşadım. Severim.

0|0
    0|0
  • ırkçı değilse severim knaks

0|0
    0|0
  • sevmem
    onlar yenilince bizde yenik sayılmışsız :D

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Beni sevdiyse severim

0|0
    0|0
  • çok kuralcılar bence sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dogum yeri olarak almanim, burda yasiyorum, ama ne yalan söylim burdaki insanlar bana pek sicak gelmiyor, düsünceleri vb... ama bir "milleti" sevmiyorum demekte burda yalnis olur...

0|0
    0|0
  • Is disiplini acisindan iyiler biriyle tanismistim dinlemeyi bilen mantik ileri gorus sahibi millet sanirsam. Ben takdir ediyorum avrupada afrikayi yemeyip dunyanin en buyuk ekonomilerinden biri olmus. Takdire sayan

0|0
    0|0
  • annem Almanya doğumlu Alman arkadaşlarımda var severim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...