Gazetenizin manşeti bugün nasıl olurdu ?

Gazetenizin manşeti bugün nasıl olurdu ?

• Messi Fenerbahçe ile anlaştı
    4% (7)11% (11)7% (18)Oy Ver
  • Üniversite sınavı kaldırıldı
    30% (50)16% (16)25% (66)Oy Ver
  • Müjde ! Emeklilik yaşı 40 oluyor
    16% (27)29% (29)21% (56)Oy Ver
  • Öğrencilere her şey bedava
    42% (71)31% (31)38% (102)Oy Ver
  • Bence...
    8% (14)13% (12)9% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
22|26

En İyi Kız Görüşü

• Dünya turu ücretsiz. Uçak biletleri ve özel uçaklar dahil ayrıca her kişinin yanına özel tercüman verilecektir...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Maya takvimi gercegi gundemde! - Manset

Arastirmacilar, takvimin yanlis hesaplanmis olabilecegini acikladi. - Alt baslik

21 Nisan'da dunyanin sonunun gelebilecegini one suren bilim adamlari, bunu dunyaya yaklasmakta olan goktasi ile neredeyse dogruladi. Haydar Dumen konuyla ilgili olarak, 'Bu sayili gunlerimizde sevismeyen kalmasin' yorumunda bulundu.

0|1
    0|0
  • AKP iktidardan gitti

5|3
    2|1
  • Messi FENERBAHÇE ile anlaştı diye şık koyacağına bence Galatasaray Real Madrid'i yendi yazsaydın o daha komik ve imkansız :)))

1|1
    0|0
  • Bugün gazete basmıyoruz bastığımız ilk günde güneş batıdan doğar herhalde size iyi kıyametler falan olurdu sanırım

1|1
    0|0
  • saat başı uyku ve tembelliğe dolarlar yağıyor !

0|1
    0|0
  • sosyalizm geldi

2|2
    0|0
  • annelerimize her şey bedava.

1|2
    1|0
  • Şok şok şok filaş filaş filaş Messi Fenerbahce ile anlasti :))

0|1
    0|1
  • Öğrencilere her şey bedava.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • bugün 1 nisann

0|1
    1|1
  • üniversite sınavı kaldırıldı =D

0|2
    0|0
  • c gerçek olsa keşke :(

0|1
    0|0
  • o değilde gerçekten anlaşmış olamaz heralde yoksa gene yanlış anons mu :)

0|1
    0|0
    • Hahahahahahaa ulen Fenerliler yaa yanlış anons heee:))) Aklıma gietirdin yine gülme krizlerindeyim:)))) sazanlar...

• dibine kadar <3 FENERBAHÇE <3 liyimmm

0|2
    0|0

0|1
    0|0
  • Neymar ( ya da Messi de olabilir.. ) Galatasaray la 4 yıllık anlaşma imzaladı... 5**

0|2
    0|0
  • Messi Galatasaray ile anlaştı:p

0|2
    0|0
  • Messi Fenerbahçe ile anlaştı

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Artık YÖS size girmiyor!1!1 Siz YÖS'e giriyorsunuz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Efsane dörtlü ölümsüzleşti...

''Arzu'yla Oya'nın, Hakkı'yla Kaya'nın sana çok selamları var...'' cümlesinde adları geçen Arzu'yla Oya'nın ve Hakkı'yla Kaya'nın geçtiğimiz ay aramızdan ayrılmalarının ardından, Bilmemneresi Belediyesi bir jest yaptı ve, Bilmemneresi'nde yeni açılan parka, ''Arzu'yla Oya'nın, Hakkı'yla Kaya'nın Parkı adını vererek, meraklı vatandaşlardan küfür yemenin yanında, aynı zamanda bu unutulmaz dörtlünün isimlerini de ölümsüzleştirmiş oldu. :D

0|1
    0|0
  • Flaş...Flaş...Flaş.. Sabri Sarıoğlu,Selçuk Şahin ve Hamit Altıntop Barcelona FC ile 4 yıllık(3 yılı opsiyonlu ) sözleşme imzaladı. Çıktıkları ilk maçta; Selçuğun sola bakıp sağa verdiği pasta topla buluşan sabrinin sol ayağıyla açtığı ortaya kafa vuran hamitin topu direkten döndü. Ve bu pozisyondan sonra seyirciler çılgına döndü. Seyircilerin çılgına dönmesini açıklayan Marca Gazetesi ; "O topun dışarıdaki elektrik direğinden dönmesi ile seyirciler çılgına döndü" açıklamasını yaptı.

0|2
    0|0
  • Bi arkadaş sigaraya içkiye benzine %50 zam demiş ordan aklıma geldi. Zam değilde indirim olsa daha bir şaka gibi olur :P Halkımız zamlara alıştı artık yadırgamazlar :)

0|1
    0|0

1|2
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum her ay prim günlerimi kontrol etmekten usandım valla

• star gazetesinin abuk subuk manşetleri vardı dingiltere gibi . ben Laz Ziya Suriye mazeraları ile alakalı birşey uydururdum

0|1
    0|0
  • Öğrencilere her şey bedava :D Gelecek içinde bir şeyler alırdım üni sınavına falan da gerek kalmazdı :D

0|1
    0|0
  • Messi fenerbahçe ila anlaşsa bana faydası yok a yı eledim. Üniversite sınavı kaldırılsa illaki babasının hayrına üniversiteye almayacak onuda eledim :) öğrenciye herşey bedava olsa bunun öğrenciliğinin bitişide var emeklilik yaşı 40 olsunda bari bir işe yarasın :)

0|1
    0|0
  • ALTAY BUCA elele Süper lige ;) :)

0|1
    0|0
  • Bir grup simetri hastası Hayko Cepkin konserini bastı... Ayrıntılar sayfa 7'de... O_o

1|1
    0|0
  • Keşke her şey bu günki gibi şaka olsa :)

0|1
    0|0
  • Ninayet Paşalar Serbest !

0|1
    0|0
  • Bence sen çok hayalperest bir arkadaşsın..

1|1
    0|0
  • ks nin balon şakası çabuk söndü:D

1|1
    0|0

0|1
    0|0
  • emeklilik yaşının 40 olması 1 Nisan şakası olmazdı bence geçmişimizde bunun örnekleri var çünkü :)

0|1
    0|0
  • 1 Nisan ve pazartesi günü nasıl olur da denk geldi!

0|1
    0|0
  • Nerde bu devlet nerde b millet nerde picamalarım

0|1
    0|0
  • Ormanlık alanda tecavüz edilip öldürülen genç kız .

0|1
    0|0
  • ilk yerli araba üretime geçti, tanesi 1000 lira araçta yok yok ! olurdu :D bir gün olacak eminim ...

0|1
    0|0
  • Avrupa Fatihi!

0|1
    0|0
  • 40 değilde en azından 50 olsa daha emekliliğe 20 sene var :(

0|1
    0|0
  • öğrencilik gecicidir baki olan ihtiyarlık :D emekliliğe yüklenin

0|1
    0|0
  • Alkol ve Sigaradan ötv ve kdv kaldırıldı :))

0|1
    0|0
  • messi neymar ronaldo Galatasaray ile anlaştı flaş flaş flaş

0|1
    0|0
  • alkole sigaraya benzine %50 zam

0|1
    0|0
    • Zamlara alıştık indirim daha bir şok ederdi. Kimse inanmazdı orası başka bişey :)

• vizeler kalktı Avrupa birliğine girdik

0|1
    1|0
Yükleniyor...