Leyla ile mecnunu sevdiren nedir

bu dizi en iyi 50 dizi arasına girmiş, saçma bir dizi olduğunu sanıyordum sizce bu diziyi iyi yapan nedir artık gerçek hayattan uzaklaşmak istediğimizdenmidir link

Güncellemeler:
sevmediğimden değilde bu kadar sevilmesi beni şaşırttı o yüzden sordum

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• l&m turk televizyon tarıhının en kalıtelı dızısıdır.bazıları cok sacma dızı dıyor zaten absurd komedı cekıyor adamlar kımse mantıklı oldugunu soylemedı.bır de komedı dıye ızleyenler her dk gulmeyı beklemesın.dızının komık tarafı sacma olması ve gundemde olan bırcok seye gonderme yapması ve ozellıkle dızı sonları cok manıdar

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dizi hem komik hem romantik herkes izlerken icinden birsey buluyor izlediğim en iyi dizi diyebilirim.

1|2
    0|0
  • Müzikleri.. link

0|1
    0|1
  • klişeleşmiş olması olabilirmi

0|0
    0|0
  • katılıyorum saçma bir dizi kim yaptıysa saçma olmuş.

0|1
    0|1
  • bende onu anlamadım ne var o dizide

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Leyla ile Mecnun sevilmez mi!Bu dizi okadar farklı bir gidişatı varki.Belli bir kurgusu belli bir çizgisi yok.İnsanları kendi hayal dünyasına çekip hayal etmelerini sağlıyor.Herşeyden önemlisi klişe değil.Gerçekten ilginç ve saçma ve kendine has bir yorumuyla gayet güzel.Saçmalığı kendisi bile söylüyor bölümleri sırasında.Günümüzdeki önemli önemsiz herşeye birer gönderme ve belli bir beklentiyi değil kendine göre bir beklenti oluşturuyor.Bence iyi bir dizi.

0|0
    1|0
  • esprilerindeki zekilik ve farklı çizgisi bence

0|0
    1|1
  • Tv İzlemiyorum..Trt hiçç izlemem

0|0
    1|1
Yükleniyor...