Sirkeci Hayyam Pasaj'ından fotoğraf makinası almak istiyorum. İstanbul'da olup da fotoğraf sanatıyla ilgilenen arkadaşlara bir soru.

Arkadaşlar yakın bir zamanda Sirkeci Hayyam Pasajı'ndaki Odak Fotoğrafçılıktan bir fotoğraf makinası almayı düşünüyorum. Eğer daha önce buradan alışveriş yapan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi ?

Güvenilir mi değil mi merak ediyorum sadece

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• üst katta ismini hatırlamadığım bir yer uygun fiyata yeni makina getirip satıyor, senelerdir de orada.

orta katlardan birinde 'aydınlar' diye bir dükkan var, fena bir yer değil, büyükçe bir yer, yalnız adamlar iyi satıcı, almak istediğinizin bir üst modelini almaya ikna edebilirler, çeneleri baya kuvvetli.

girişin üstündeki katta 'macro' diye bir yer var ki buradan kaçınmak lazımdır, pasaj esnafı da bunları hiç sevmez pasajın adını kötüye çıkardılar diye. tamir işi de yapıyorlar lakin daha beter bozup geri verebilirler makinanızı **, bunlardan aldığınız makina bozuk çıkarsa önce bozuk olmadığına ikna etmeye kalkar, sonra da 'bizdeyken bi şeysi yoktu abi' derler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...