Bugün kaç kişi şakalandı

bugün 1 Nisan kaç tane şaka zede var acaba... şakalanan varsa nasıl şakalandığı

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sene önce patronuma şaka yapmıştım. Adamı hastaneye kaldrımışlar

1|0
    0|0
    • nasıldı anlatırmısın

• Çok pinpirikli bir adamdı. Akşamları çıkarken tüm fişleri prizden çeker, hatta şalterleri kapatırdı. İşlerle ilgili tüm bilgiler, sadece bilgisayarlarda kayıtlıydı. 1 Nisan sabahı, o henüz yoldayken aradım ve elektrik kontağından bilgisayarların yandığını, hiç birinin çalışmadığını söyledim. Bir süre ses alamadım, sonra fenalaşmış otobüsün içinde. Gerisi malum :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Banka insanı şakalar mı ?

Bana da bu düştü , pos cihazı onay vermedi, atm para çekme limitiniz aşıldı dedi , açtım müşteri hizmetlerine noluyor diye hesabınızdaki para gece 01 de çekilmiş dedi , ben de o kadar parayı atm gecenin yarısında nasıl vermiş dedim , lak lak lak ... Nisan 1 şakası yaptık demez mi ...

Tepem attı kıza demediğimi bırakmadım , ticari sistemi şahsi kullanarak ne hakla zirzopluk yapmaya kalkıyorsunuz falan , özür özür özür...

Umarım yarın bir yetkiliniz bu konuşmayı dinler de kulağınızı eşek kulağı yapar dedim . Hesap düzeltildi dedi , suratına kapattım

0|0
    0|0
  • İlk şaka yapmaya kalkanı devlet hastanesine sevketmeyi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • bugün yalnızlığa bir şaka yaptım ödü patladı... dedim ki oğlum yalnızlık seni artık terkedeceğim dedim, o da yapma oğlum senden başka kimsem yok dedi, tamam tamam şaka yaptım dedim ben de, zaten en büyük dostum sırdaşım sensin dedim, sonra kucaklaştık, duygusallaştık gözlerimiz yaşardı... :)

0|0
    0|0
  • telefonuma ölüm mesajları geliyor hiçbirini iplemedim nası olsa hepimiz gebercez böyle şaka mı olur len

0|0
    0|0
  • Yok kimseye yapmadım bana da yapılmadı en iyisi dimi :)

0|0
    0|0
  • saat 7 de arayıp sınava geç kaldın dedi arkadaşım : / ben okula zaten 12 den sonra gidiyorum ama uyuku sersemliği işte korkuttu baya : D

0|0
    0|0
  • Henüz kimse yapmadı.Ama ciddi şakalardan hoşlanmıyorum..

0|0
    0|0
  • ben yapmadım yapanda olmadı şakayı

0|0
    0|0
  • tekme tokat dalarım şaka yapana pazartesi sendromu ne de olsa

1|0
    0|0
  • Kakamı bir kutuya koyup eski sevgilime yolladım <33

0|0
    0|0
  • Çoluk-çocuk yok çevremizde.

0|0
    0|0
  • beni şakalayamazlar

0|0
    0|0
  • şakalanmadım şakalamadımda kimseyi

0|0
    0|0
  • Bu tür şakaları sevmem

eşşek şakası yapacaklara face seslendim çok pis şiddet ve korku içeririm :)

0|0
    0|0
  • şakalanmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şakalanmadık balonlar dışında :) bununda şaka niteliği nedir hala saçma geliyor :)

0|0
    0|0
  • Bugün tutuklansam şaka zannederim..:)

0|0
    0|0
  • KS hariç kimse şaka yapmadı, yapmasınlarda.

0|0
    0|0
  • Ks baloncuk verdi

0|0
    0|0
  • şu günü kim şaka günü ilan etmiş acaba

0|0
    0|0
  • şakalanmamak için evden hiç çıkmadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...