DJ'lik hakkinda bilgisi olanlar bir bakabilir mi?

arkadaslar ben gercekten muzige asik bir insanim ve ritim duygum cok kuvvetli sevdigim sarkilarin hep remix halini ararim dinlerim elestiririm deep house mixler benim icin herseydir bir program indirip bu mix olayina gireyim dedim ama indirmeyi beceremedim.

belli miktar para biriktirdim yavastan baslamak istiyorum Şu an bilgim herseyim sifir. bana yol gosterecek program onerecek sonrasindada set almam icin oneride bulanabilecek arkadaslar varsa lutfen yorum yapsin ya da mesaj atsin detayli konusalim.

bu isten para kazanmak ya da clublara cikip insanlara kendimi göstermek istemiyorum tek istedigim kendi muzigimi yapmak kendi ritimlerimi uygun dizelere getirebilmek. pikaplar mixerler o kadar cok sey var ki kafam karisti nereden baslayacagimi inanin bilmiyorum!

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Öncelikle detaylı bir bilgi edin. Ama sana tavsiye edebileceğim virtual dj programı var. Bunu laptopuna indirerek bazı temel şeylere başlayabilirsin. Hatta bazı djlerin setuplarına laptop bağlayarak virtual dj programını clublerde falan çalarken de kullandıklarını duydum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bosver

0|0
    0|0
Yükleniyor...