Çay neden bu kadar önemli?

Tadı desen güzel bir tadı yok.. Nedir bu çay düşkünlüğünüz? İcmeyin gerek yok

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Çay içmiyorum, içersem de açık içiyorum, demli içmiyorum.
    Çay, demir eksikliğine neden oluyor.
    Yazdıklarına katılıyorum. :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bir de yazın çay içiyorlar. neymiş, harareti alıyormuş. öyle birşey yok, hem de vücuttan daha fazla su attırıyor. :-)

1|0
    0|0
    • Vücuda sıcak bir şey girdiği zaman vücut kendini otomatik olarak soğutmaya başlar dengelemek için, Aynı şekilde soğuk içtiğin zaman ısıtmaya başlar. Çayın hararetli aldığı bu nedene dayanır.

• @thanksEderim sıcak içecekler vücut ısısını artırır. bu da terlemeye yol açar. terlemek biraz da olsa serinletebilir. çünkü nem buharlaşır ve vücudunuzun sıcaklığının bir kısmını alır. ama terlemek aynı zamanda vücudunuzun sıvı kaybetmesi demektir. bu yüzden daha fazla sıvı tüketmek gerekiyor.

• Çayı aramam hatta sıcak içecekle aram yoktur bir Türk kahvesi seçerim oda bir bardak keser yani anlam veremem çay olayına.

1|0
    0|0
  • Süper ya çay sevmeyen biri soda süt ayran başka bişey yok bende de :D arada ıhlamur nane limon

1|0
    0|0
  • Ben içmiyorum zaten sevmiyorum :D

1|0
    0|0
  • ne içelim

0|0
    0|0
  • Ahss 😄 Çay demlemeyi bilmiyorlar özellikle çay dediğin porselen demlik olmadı şart. Çay olarak ingiliz ceylon kullanırsın sade sek 3 çay kaşağı atarsın 3 bardak için bardak için kulpsuz sade porselen bardak kullanırsın çayı hafif salladığında hafif bir nar çiçeği kokusu gelir o zaman çay çay olur yoksa bizim türkiyede içtiğimiz çay değil 😄

0|0
    0|0
  • naptın bea.
    çay içilmezmi

0|1
    0|0
  • Çay benim için vazgeçemeyeceğim tek içecektir içince mutlu oluyorum sakinleşiyorum düşünmeme yardımcı oluyor kısacası çay hayattır benim için...

0|0
    0|0
  • psikolojik olarak anlam yükleyen olmuş saçma konuşmuşsun belliki ruhsuz birisin senin sevdiğin şeylerede biz aynısını söyleyebiliriz o mantıkla :D

0|0
    0|0
  • sanane knk içen içiyor

0|0
    0|0
  • Cay da mi icmeyek

0|0
    0|0
  • Neden ya. Çay sevilmez mi. İlginçsin

0|0
    0|0
  • Çay için ölürüm ben

0|0
    0|0
  • Kizim sabahlqri iyi gelir gozleri acar icini isitir ic iyi gelir

0|0
    0|0
  • sen içme

0|0
    0|0
    • İçmiyorum zaten

• Çay'a laf yaparsan böyle kusara bakma.

• Nasıl bir manyaklik

• Çay candır.

0|0
    0|0
  • tadı yok mu? iyi demlenmiş bir çay içmemişsin

0|0
    0|0
  • Cay nasil sevilmez yaa. Biraz demli olacak dunyaya degisilmez. Yanlis dusunuyorsun.

0|0
    0|0
  • çarpılıcan ya : DD çay olmadan gun baslamaz .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çay sevilmezmi be mesela kahve yalnızlığın simgedir bana göre ama çay yalnız içilmez! Birliği beraberliği samimiyeti simgeler Türk çayı!! ucuzdur da her tabakadan insanı bir araya getirir.. çayı çok severim kahvaltı ve akşamları içerim genellikle...

0|0
    0|0
  • Ben de sevmem.

0|0
    0|0
  • Cay cok guzel
    Cay hayattir. Kahve sewmem
    Cay olmadan yasayamam

0|0
    0|0
  • Tadı gayet güzel

0|0