Tesettur nedir?

Tesettur nedir?

Sacma sapan sorular goruyorumda bir aciklik getirelim turbanin altina tayt giyemezmiyim moda bu gibi sacma sapalak soru sorup duruyosunuz
Videoyuda izleyin belki neyin ne oldugunu anlar ona gore giyinirsiniz sanmiyorumda siz genede izleyin
Sahi? Tesettur nedir?

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Her kapalıyı iyi zannederiz. Fakat videoda bahsettiği gibi olanlar da vardır. Ruhsuz tesettürlü olanı uyarıp düzeltmek gerekir. Bu müslümanın görevidir. Biri moda der dar giyer, diğeri şal takar saçı görünür, o derece süslü püslü olur. Bunlar çevresinden etkilenen kişilerdir. O yapıyor ben neden yapmıyorum derler. Halbuki hala anlayamadıkları bir şey var. İslam kişilerden değil kurandan öğrenilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes neyin ne oldugunu biliyor. Uygulayip uygulamamak herkesin kendisine kalmis bir sey.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tek birşey diyeceğim o kişiler için.

Ya tam giyin tesettürlü ol ya da hiç giyme insan ol. Kapanmayı cazibe olarak kullanan tüm bayanları Allah ıslah etsin.

1|0
    0|0
  • Ulan saçma sapan konuşuyor.

Bunlar insanları daha fazla yanlış yola saptırır.
    Tesettür bir ibadettir. Erkeği kadından uzaklaştıran şey tesettürlü olmasımıdır?
    Kadın tesettürlü olduğu sürece pantalon da giyer, uzun kollu tshirt te giyer, Kafasının üstüne gözlük takar da gezer. He senin için de şehvetle bakmak olacak ama kadının kafasına taktığı gözlüğe takılacaksın.
    Bayanlar namaz kılarken neden tesettürü açık bırakma gibi bir durumu yok?
    Allah'ın huzurunda iken onada mı şehvetle bakan olacak? İbadettir bu. Kapanıpta kısa kollu şeyler giymediği vb şeyler yapmadığı sürece istediğini takar gezer.
    Abuk sabuk şeyler

1|1
    0|0
  • Hayalhanem çok güzel anlatıyor ve tesettür konusuna da çok güzel değinilmiştir tesettür nedir biliyor musun kendisini sadece kapattığını zannedip etrafına uyanlar için özenenler için giyenler vardır ve birde gerçekten imanı için kapatanlar

1|0
    0|0
  • için nasıl rahat ona göre davran

1|0
    0|0
  • Göz kapaklarımızdır.

1|0
    0|0
  • oo mübarekler

1|0
    0|0
  • Tesettür modanın önünde olmalı daima

1|0
    0|0
  • Bu tür şeyler farklı bir etkilme yapıyor buda insanı cehalete itebiliyor, olaya yaklaşım bu şekilde olmamalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tesettür hatlarını Kapatıcak ve ilgi çekmiycek manahrem Yerlerimizi teşhir etmiycek şekilde giyinmektir bana göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...