Atış poligonuna giden var mı?

çok heves ettim ya gidicez. sizce güzel mi? zevkli oluyor mu?ne yaptırıyorlar tam?birde fiyatı kaça çıkıyor?mermiler 2.25TLmiş ama silah kirası? şu şekil link

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• atış poligonuna gidersiniz sıkacagınız kadar mermi alırsınız tecrübesizseniz veya ruhsat sahibi değilseniz .bir görevli size refakat eder.sonrada basıp gidersiniz.

1|0
    0|0
    • hmm. çok uygunmuş ozaman fiyatı. teşekkürler

• fiyatı gideceğiniz yere ve üye olup olmadıgına hatta aidatlarınızı düzenli ödeyip ödemediğinize göre farklılık gösterdiği için fiyat yazmayı uygun bulmadım.

• hmm anladım öyle şeylerde var demek . teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 14

• Normal kurusıkı mermisinin kutusu 10 lira filan 50 tane çıkıyor içinden 1 mermi 20 kuruş'a geliyor . Gerçek silah mermiside tanesi 50 kuruş filandır diye tahmin ediyorum . Zevkli olur ama silahlara karşı bir hevesin varsa tabi sana atışla ilgili şeyler öğretiyorlar nasıl silah tutulur nasıl nişan alınır küçük basit şeyler . Silah kirasınıda başka arkadaşlardan öğrenirsin çünkü ben bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Babamla benim silah ruhsatlarımız var ama biz ücret vermedik.Silahları ve mermiler bize aitti bir tek.

1|0
    0|0
  • Çok güzel stres atılıyor.M4a1'le atış yapmama 2 yer izin veriyor.Biraz tuzlu oluyor ama değer.

1|0
    0|0
  • Link verildiği iyi olmuş. Bugün akşam üzeri bir ugrayayım.

0|0
    0|0
  • belki en az 20 30 mermi zorunlu diyeblirler silahları da eski filan olabilir kendin bulabilirsen kendin götür bunları bence ama çok ilginç geldi bana bir kızda atış yapma hevesi nerden esti sitesini de bulmuşsun

0|0
    0|0
    • hep ilgim vardı aslında böyle bişeyi duydum hemen gitmek istedim.

• olabilir aslında git atış yapmayı da öğren bir kere kulaklıksız at ama o çınlama bir olsun atışın sonunda dene :D

• biz erkekler her gün atış poligonundayız

bebemm sokaklar poligon siz çıtırlar hedef tahtası

0|0
    1|0
  • atış polıgonu demişsınde popo resmı ne oluyor konu ile alakalımı

0|0
    1|0
  • bi' askerde atış yaptım 25 - 50- 100 M. onun haricinde zevk olsun diye poligona gidip atış yapacağımı sanmıyorum, askerde sıkıldım atışlardan :/

0|0
    0|0
  • 1866 winchester tüfek olacak onu kullanmayı çok istiyorum :(

0|0
    0|0
  • hangi silahlar var piyade tüfekleri, ağır ve hafif makinalı tüfekler, pompalı tüfekler varmıdır bende gitmek istiyorum

0|0
    0|0
  • askerde gittik bir daha gitmem g3 ün altı kesmiyo artık:)))

0|0
    0|0
  • Not: Tabanca ve poligon kirası alınmamaktadır.

0|0
    0|0
    • iyide benim tabancam yokki :S anlamadım yani sade mermi parası çok az geldi

• Silahı onlar veriyordur zaten kendi silahın olsa poligona niye gidesin:) bak diyorki "Poligon bölümümüzde 9 kulvarda çeşitli marka ve model silahlarla sunduğumuz tabanca atış hizmetlerimizden yararlanabilir" mermi parasıda az değil onlar %200 kar ediyordur zaten.

• yok beya nasip olmadı daha.

0|0
    0|0
  • Bi ara buraya gel de , av'a cıkalım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "Not: Tabanca ve poligon kirası alınmamaktadır." yazıyor :)

0|1
    0|0
    • iyide benim tabancam yokki :S anlamadım yani sade mermi parası çok az geldi ondan dedim

• Dossi biz de gidelim :(8

• Gidelim floydi :(

• oraya anneler gitmeli telik atmada ustalar.keskin nişancılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...