Tv de izlediğiniz en saçma program , dizi nedir?

Tv de izlediğiniz en saçma program , dizi nedir? ve hala neden izlemeye devam ediyorsunuz saçma olduğunu düşündüğünüz halde

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Kısmetse olur. Allahım öldürün şunları 😂😂

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• izlemeye devam ettiğim bir şey yok ama çok saçma bir şey izlemiştim, ömer çip diye bir film anılarım kan ağlıyor

0|1
    0|0
  • kısmetse olur gelin evi hatta şu an bakıyorum çok saçma açıkcası gündüz programları hep saçma

0|1
    0|0
  • açık ara kısmetse olur, sacma bir senaryo ve bunu bildigim halde hala izliyorum.. garip

0|1
    0|0
  • Kısmetse olur 😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kısmetse olur net yani

0|1
    0|0
  • Diriliş Ertuğrul. Game of Thrones tarih açısından daha gerçekçi, daha tutarlı bir senaryoya sahiptir heralde. O kadar fantastik, o kadar kel alaka.

Üstüne kötü oyunculuk, vasat altı senaryo ve iğrenç yönetmenlik birleşince tam bir ilkokul piyesi çıkıyor ortaya.

Barış Bağcı'nın oynadığı Baycu Noyan'ı diziden çıkart, dizide hiçbişey kalmaz.

0|0
    0|0
    • çok beğeniliyor o dizi ama :) ? ben bir kaç defa izlemiştim gerisi yok... bilmiyorum

• Bu ülkede Recep İvedik gişe rekorları kuruyor ona bakarsan. Beğenilse ne olur beğenilmese ne olur, izleyen kitle ne ki dizi ne olsun?

• recep ivediğin nesi var? :D

• Kısmetse olur

0|1
    0|0
  • Bu tarz benim

0|1
    0|0
  • sanırım 5 kavanoz bal 100 tl olan tanıtım programı

0|1
    0|0
  • tv de izlenecek saçma olamyan mantıklı programlar nelerdir diye sorsan bence insanlar daha cevap verebilir keza mantıklı pek bişe göremiyor yazmaya kalksam uzunca bir liste olur :)

0|1
    0|0
  • Hemen hemen çoğu program

0|1
    0|0
  • Evlenmeyeceksen gel. :/

0|1
    0|0
  • Öğlen saatlerinde tv yi aç hepsi saçma zaten.

0|1
    0|0
  • evlendirme programları o yuzden tv izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Çifte saadet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...