The Curious Case Of Benjamin Button'ı izleyen var mı?

Film hakkında görüşlerinizi alabilir miyim? Bugün 7 tane film izledim ve içlerinde beni en çok düşündüren bu oldu. Bence mükemmel bi yapıt... Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• İzledim. Başta biraz sıkıcı gelse de ortalara doğru açıldı ve bana istediğimi verdi film. Ben de sadece geçmişe özlem hissi uyandırdı ve keşke dedirtti. Keşke zamanı tersine sarabilsem de saatler geri geri gitse. Benjamin Button bu hissi veren ender filmlerden biridir benim için. Another Earth filmini de tavsiye ederim başka dünya/benlik kavramlarına yönelik kurgu hoşuna gidiyorsa.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 3 kez izledim:D:D

0|1
    0|0
  • 3 sene önce izlemiştim ağlamştm çok beğenmştm. şmd izlesem saçma bulabilirim belki bilemiyorum.

0|0
    0|1
  • Güzel.

0|0
    0|0
  • Farklı ve güzel bir filmdi. Misallerine göre biraz daha uzun olmasına rağmen, usanmadan büyük bir keyifle izledim ve hüzünle bitirdim. Ve bence gerçek olabilecek kadar değişik..

0|0
    0|0
  • nefret ettim

0|0
    0|0
    • kıskanc :D

• saklamana gerek yok ben de isterdim öyle bişeyi ;)

• ben nefret ettim diyorum gençken yaşlı gözükmek sıkıcı uzun bir filmdi

• Güzel film.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bence son 10 yılın en iyi filmi. Hem konu olarak hem oyuncuların performansı olarak. Özellikle son yarım saati inanılmaz bir Empati oluşturuyor izleyicide.

0|1
    0|0
  • güzel filmdi. kurgusu falan değişik, sıkılmadan izlemiştim.

0|1
    0|0
  • hatim ettim. sondaki replik harika. hani bazıları sanatçı olmak için bazıları dans etmek için falan filan

0|1
    0|0
  • İzledikten sonra; son zamanlarda seyrettiğim en güzel film demiştim... Tersten yaşamanın, ölüm tarihini biliyor olmaktan dolayı trajik olduğunu da gösteriyor...

0|0
    0|0
    • balon yakışmış. hayırlı olsun. (pek hayırlı olsunu kullanmam. yani normal insanlara kullanmam.sadece floydianlara)

• Bana balonu yakıştıran nadir kişilerdensin, genç floydian saint... Teşekkür ediyorum ^^

• evet farklı bir konusu var guzel bir film

0|0
    0|0
  • Evet eşsiz bir konusu var herkesin izlemesi gereken türden. Bu arada naptın bro 7 film sen :O

0|0
    0|0
    • sınavlarım bitti tatil yapıyorum :D bu arada bro derken ? ^^

• Bence yanlış meslektesin. Yaptıgın işten tiksiniyorsan pek dogru gelmedı bana. Tabikide bro değiliz, lafın gelişi kardesım demıyomusn kımseye, ondan dedim

• tamam tavsiyeni bi ara düşünürüm.

Yükleniyor...