Sadece ingilizce bilmekle ?

sadece ingilizce bilmekle nasil maddi anlamda gelir saglarim ?

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Tercümanlık yap

asistanlık yap

çeviri yap

bu kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• eskiden olsan yüzlerce şey yazılabilirdi çünkü eskiden ingilizce bilenlerin sayısı çok azdı. şimdi ise çoğu insan ingilizce biliyor ama iyi ama kötü. ingilizce bilmezsen bu insanlarla piyasada yarışamazsın. ama dersenki sadece ingilizce + bir ya da iki yabancı dil biliyorum ozaman gerçekten farkın olur.

1|0
    0|0
  • Kitap çevirerek mesela. Tıp öğrencisi bir arkadaşım ilgileniyordu bununla, harçlığını çıkarıyordu. Tercümanlık da yapabilirsin fakat onun için lisans falan gerekiyor olabilir, tam bilmiyorum yanlış bilgi vermeyeyim.

0|0
    0|0
  • tercümanlık , rehberlik , çeviri

0|0
    0|0
  • sadece ingilizce yetmıyo artık 3 dil bılmen lazım en az. ama ögrencılere özel ders vererek belkı para kazanabılırsın

0|0
    0|0
  • ingilizceyi bir araç olarak kullanmayıda dusunmende yarar var,özelliklede muhendislik ve finans (isletme&iktisat) alanında.

0|0
    0|0
  • sadece ingilizce bilmek bir şeye yaramaz. seni diğer ingilizce bilenlerden ayıran bir niteliğinin daha olması gerekir

0|0
    0|0
  • özellikle yabancı kaynaklı videolu ders notları var. onları izleyip yeni bir montaj yapıp dvdler halinde satabilirsin. mesela benim Sketchup videolarının türkçesine ihtiyacım var ama çok kısıtlı. yaa al sana bir örnek.

0|0
    0|0
  • tercumanlık yababilirsin mesela fatih terim gibi konus ama daha klas olur

amforçılınt evritaymdı kontroldı geyms andırdı kontroldı geyms wat key ay du samtays its dı futbol

0|0
    0|0
  • Yeminli tercüman olabilirsin. Ama tavsiyem başka özelliklerinde varsa bunları İngilizce biliyor olmanla buluşturman

0|0
    0|0
  • ogretebılırsın ya da ıı se ıngılızcen tercume yapabılırsın yadatercumanlık ıcın basvurabılırsın ama ıngılızce sevıyene baglı

0|0
    0|0
  • İngilizceyi ne kadar iyi biliyorsun ? Hiç sınava girip yüksek puan falan aldın mı ?

0|0
    0|0
  • Antalyada her otelde iş bulabilirsn

0|0
    0|0
  • sultanahmette garsonluk yaparak

0|0
    0|0
  • Bende sadece turkce bılmekle nası para kazanabılırım onu merak edıyom.

0|0
    0|0
  • ´moruk ve zengin bir ingilizlen evlen

0|0
    0|0
  • antalyadaki oteller de değerlendirebilirsin

0|0
    0|0
  • yeminli tercümanlık yapabilirsin. eserleri çevirebilirsin.

0|0
    0|0
  • bayan voleybol ya da basketbol takımlarında tercüman olabilirsin bence çok kaliteli meslek

0|0
    0|0
  • ya fotoğrafın neden eğri

0|0
    0|0
    • Deveye sormuşlar neden boynun eğri...Nerem doğru ki demiş...

Kasap et derdinde koyun can derdinde... :D

• turizimde çalışarak

0|0
    0|0
  • * zorzanaat *

0|0
    0|0
  • Turizm sektörü diyorum başkada birşey demiyorum yazın git Antalyaya çalış mesela benim ingilizcem pek ii değil ona ragmen antalyada çlışmıştım turistlerin bavulunu alırdım falan adamlar bir harçlık kouyor cebine aklın durur ailenin yanına gelirken cebinde 8 - 10 bin lira ile dönersin tabi bu benim parayı yemiş halim düşün :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• eger gercekten iyi derecedeyse,hukuki,edebi ve cesitli turlerde yazili sozlu ceviri yapabiliirsin,ozel ders verebilirsin

0|0
    0|0
  • Yeteneklerini sürdürmediğin sürece boş.

0|0
    0|0
  • Yasin kac ? gemilere hostes gonderen firmalar sadece dil ariyor

0|0
    0|0
  • sizde tercume edene ne diyolar iste ondan ol :P tercumeci ^_^

0|0
    0|0
  • tercümanlık yapabilirsin

0|0
    0|0
  • tercümanlık yap.