Hikaye yazmak istiyorum ilk denemem nasıl?

Soğuk kış günlerinden birgün dü yine her taraf buz tutmuş her tarafda bacalardan çıkan duman isleri kimse kimseyi görmez kendi işine bakardı yine herkesin sofrasında sıcak yemeği sadece kendini düşünürdü
Kurumuş bir ağaçın dibinde donmak üzere yavru bir kuş ağaç dalından düşmüş belli ki normal zamanda olmaz dı bu mevsimde yavru kuşlar ama kış vakitsiz gelmişdi bu sene yolda binlerce insan geçerde farkına varmazdı ne bu kuşun ne aç kedinin nede yaralı araba çarpmış köpeğin bide utanmadan derdi kediye nankör yılana sinsi ama bilmezdi en berbat türün kendisinin olduğunu.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Süper olmuş

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hevesini kırmak istemem ama çok amatör olmuş ve bu imla noktalamayla hiç başlama derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yazım kurallarına uyulmadığı için ve noktalama işareti koymadığından ne okuduğumu anlamadım

0|0
    0|0
  • Hikaye yazacaksan yazım kurallarına da dikkat etmelisin. Nede yazılmaz mesela ne de yazılır. Eleştiri yapmayım dedim ama okurken anlaşılmıyo bile adam gibi koskoca yazıda bir tane noktalama işareti yok. Sadece güzel yazmak değil mesele bu konuda da kendini geliştirmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...