İlla kanmı akması Gerekli?

Yeni araç aldim. Tavuk kes pilav yap dagit dediler. Kesmesen hazir alsam pilav yapsam olurmu?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu şart değildir.. bu kan dökme olayı çok yanlış aktarılan bir şey.. sen yine hayırlı olsun diye , bazı fakirleri bulup doyur derim.. aynı işi görür.. onların duasını almak bile, Allah ın seni kazasız belasız şekilde korumasına ön ayak olur.. hazır pilav da alsan olur.. sonuçta insan doyuruyorsun.. ama.. önerim.. fakirleri bulup onlara dağıtmandır.. yan kapıdaki geliri iyi aileden önce..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır olmaz zaten yapmanada gerek yok

1|0
    0|0
  • Burda mantık Allah'a kurban vermek. Pilav değil.

0|0
    0|0
    • Tavuktan kurban mı oluyo

• Tamam işte kurban ne demek? Allah için bir can vermek demek.

• Kurban değil mevzu, hayr yapcaz sadaka gbi. sen kurban diynce deisiyo. tavuktan adak olur kurban olmaz, bir hayvanin kurban olmasi icin geviç getirmesi lazim

• Amaç şükür niyetine kesmek zaten zaten hayvanı katletmek değil.
    Allah için keseceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen en iyisi git arabayı geri ver. :)

0|1
    0|0
  • bunlar hep batıl inanç

2|0
    0|0
  • Git Lokantadan al işte :D

0|0
    0|0
  • saçma sapan, ''adet'' adı altında süre gelen bu garip şeyleri boş geçsen'de olur. birşey olmaz. yapmak zorunda değilsin. bana ters öyle şeyler'de ve geç... -_-

0|0
    0|0
  • Abi bana kalırsa sen hayrını yap Allah sana araba nasip etmiş bir pide tarzı birşey al bir koli ayran filan dağıt yurttaki öğrencilere sokakta yaşamını sürdüren kardeşlerimize

1|0
    0|0
  • Sacmalık git 10 tl sadaka vet ondan hayırlı

0|0
    0|0
  • kan akıtmak hem turk geleneği hem de ıslamın gereğidir. ondan demislerdir

0|0
    0|0
  • sen koç kes tavuk ne ya kasaplara destek kardeş işlerde kesat zaten bu ara

0|0
    0|0
  • Kan gerekli bence

0|0
    0|0
  • Kanlı mı olsun kansız mı.
    Sen kansız yap.
    Boşver bu kan seviciliğini.

0|0
    0|0
  • Ne alaka kardes illa kan akitilmasi lazim falan filan istersen soyle yap bir kisi ortalama gunde kac tl ye doyuyor hesapla mesela kahvalti 10 ogle 15 aksam 20 napti 45 tl sen bir fakiri 3 gun doyurcak kadar para verirsin napar bu 45x3

0|0
    0|0
Yükleniyor...