Kapat

Oyunculuk ve ben?

Arkadaşlar beni oyunculuk seçmelerine çağırdılar başvurmuştum aslında hayalim oyuncu olmak ama ünlü olma falan değil gerçekten oyunculuk yapabilmek fakat daha önce hiç böyle bir şeye katılmadım evde arkadaşlarıma falan yapıyorum taklit falan kendime güveniyorum aslında ama orda kendimi gösterebilir miyim bilmiyorum aslında bem sadece beğenilecek miyiö diye merak ettiğimden gidiyorum sizce gitsemmi ki?

0|0
1|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Git tabi malak. Evde durduğunda ne olacak. En kötü elenirsin seni pompalı tüfekle vurmazlar ya da ''Hehehehe salağa baaaak yapamadı heehehehe'' demezler.

0|0
    0|0
    • Ne biçim konuşuyorsun sen ya adam gibi yorum yapacaksan yap

• Seni fişeklemeye çalışıyorum :D ama ayarı fazla verdim galiba motor yandı sanırım :D

• Fişeklemek öyle olmaz aşağıda biri daha yorum yaptı gaz vermek amaçlı ama güzelce şeyler söyleyerek saygılı bir biçimde başta söylediğin cümle diğerlerini de batırdı..

• Madem istedigin gibi firsat gecti eline aslanlar gibi git kendini ispatla gel

0|0
    0|0
    • Valla bende öyle diyorum kendime sonra çekiniyorum acaba yapamam mı diye sonra neden uapamayım diyorum bilmiyorum valla: D

• Sen git eline gecen firsati degerlendir ondan sonra karar vermis olursun hem. gitmesen surekli aklina gelip icin. icini yiyecek gitsemiydim keske falan diye sen git elinden geleni yap

• Aynen öyle teşekkür ederim😀

Kızlar Ne Diyor 1

• Bak şimdi orda sana mimik testi gibi bişey yapcaklar. mesala üzül diycekler onlara o duyguyu hissettirmen lazım taklitle olmuyo gitmeden mimiklere çalış kanka bide oyuncu olursan beni unutma sddfhsnsj

0|0
    0|0
    • Yüzüm mimiklerr çok musait zaten her şekle giriypr başka ne yaptırıyorlar pekii? Unutmammm unutmamm 😂

• Fazla bişey bilmiyorum ama bu dediğimi yaptırıyolar. Ağla diyo mesala ya da gül diyor. onu çok iyi yapman gerekiyor. yolun açık olsun umarım istediğin yerlere gelirsin.❤️😍✋🏻💋 Bol şans

• Teşekküe ederimm 😘😘

Yükleniyor...