Yeni şeyler keşfetmek istiyorum. Mesela bir kitap gibi. Sizin önerileriniz nedir, diye sorsam?

Bana okuyup, beğendiginiz, etkisi altında kaldığınız kitaplar önerebilir misiniz? Özellikle düşünce açısından gelişmeye yararlı bir kitap?

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• sefiller uçurtma avcısı açlık oyunları serisi senden önce ben bir beslemenin günlüğü kürk mantolu madonna

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ateşböceği yolu
    Senden önce ben
    Suç ve ceza
    Cehennem
    Tanrının unutulmuş çocukları
    Erebos
    Ve dağlar yankılandı
    Bin muhteşem güneş
    Kuyucaklı Yusuf
    Veronika ölmek istiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kıtap olarak hitler kavgam ve ya aşıktım hatırlamıyorum
    sarkı olarak sanatçı stromae, avril lavigne ındıla vs vs güzel şarkıları var özlellikle stromae tavsıye ederım :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

1|0
    0|0
  • The Tipping Point

0|0
    0|0
  • İstanbul hatirasi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yusuf atılgan - aylak adam
    adam fawer - olasılıksız
    markus zusak - hiç
    aldaus huxley - cesur yeni dünya

bunlar he ufkunu açacaktır hem de çok sürükleyiciler.

1|0
    0|0
  • Tess gerritsen - ikiz bedenler
    Agatha Christie - ölüm sessiz geldi
    Agatha Christie - güvercinler arasında bir kedi

1|0
    0|0
  • Erdal Demirkıran'ın tüm kitaplarını öneririm. Aslında seri değiller ama bir kitabını okuduğunuzda diğerlerini de sanki bir serinin devamını okuyormuş gibi okumak isteyeceksiniz.

1|0
    0|0
  • Victor Hugo Sefiller

1|0
    0|0
  • "Tanrının formülü" kitabı çok iyi. İzafiyet teorisi kvantum fiziği belirsizlik ilkesi gibi konuları yeri alıyor.

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitapları okuyabilirsin kendine birşeyler katmak için, harici Okuduğun her kitap sana birşeyler katacaktır, etkisinde kaldığım kitaplar: Pinhan, Bin muhteşem güneş, Katre-i matem , Çin işkencesi

0|0
    0|0
  • veronika ölmek istiyor bende tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...