Güzel olduğu halde çirkinim diyen kadın

candır,ancak bir dahi kendini oldugundan daha asagida gosterebilir. hicbir dahi ben dahiyim, cok zekiyim diye ortaliklarda dolanmaz. onlar en mutevazi insanlardir ve disardan gozlemlemeyi severler, olaylarin icine dalmaktansa. bu baglamda, guzel oldugu halde ben cirkinim diyen kadin cok zeki bir kadindir ve amaci egosunu oksamak falan da degildir, cunku onun oyle seylere ihtiyaci yoktur ama su dunyada herseyin baskalarinin size bakis acilari ile dondugunu bildiginden zekice ve kurnazca dost kazanmaya calismaktadir. ben guzelim diyen kadinin dostu pek olmaz cunku.

Ya sizce ?

• Candır
    37% (7)20% (1)33% (8)Oy Ver
  • Kandır
    16% (3)20% (1)17% (4)Oy Ver
  • Pek hazetmem
    16% (3)0% (0)12% (3)Oy Ver
  • Yapmacıktır
    31% (6)60% (3)38% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

• Yapmacıktır. Güzel olup da kendine çirkin neden desin...Güzelim de demesin de yani çirkinim niye desin ?

2|1
    4|2
    • diyorlar ama... :P

narsist bir mükemmeliik duygusu içinde, en ufak beğenmedikleri yerlerinden yola çıkarak ay çok çirkiniim :( ühühühü oluyorlar

+1 verdim o kadar cok eksiyi haketmedigini duşünerek

Kızlar Ne Diyor 19

• Çirkinim.

2|3
    5|2
  • mütevazıdır işte. bağıra bağıra güzelim yakışıklıyım şöyleyim böyleyim diyen insandan hazzetmem.

güzel kadının dostu olur. güzel olduğunu vurgulayan kadın herşeyin kendi etrafında döndüğünü sandığından dostsuz kalabilir

0|1
    1|0
  • ekşi sözlük copypaste.

1|1
    0|1
    • ifşa ettin beni teşekkürler. copy paste değil benim yazım fazlasını okumak istersen blogumun linkini atayım .

• ekşi sözlükte yazanda bendim diyorum basmıyor mu ? blogumun linkinide atayım istiyorsan diyorum diğer özgün yazılarıda gör.

• ekşi sözlükte yazan sen olmazsın...

yani sen olabilirsin ama bu söz senin olmaz...

en az on yılların klişesidir bu "güzel olduğu halde kendini çirkin bulan kadın" modu/modeli :)

• ben kendimi guzel buluyorum... olmayabilirim ama kendimce oyleyim ve bunu kendime soylemek beni mutlu ediyo... kenedene cirkin diyen simarik karsi tarafin yooo hayirr cokkk guzelsin demesini bekleyen kisidr tabu bu degisebilir genellme yapmiyorum...saygilae ^.'

0|1
    1|0
  • yapmacıktır..

0|0
    0|0
  • Ben kendimi beğenirim.Dışardan aldığım güzel iltifatlara göre güzel bir kadın olduğumu düşünürüm,Ama biri bana iltifat edince de utanırım sıkılırım mesela tamamen reflex güzelliğinin farkında oluo çirkinim diyen kadın yoktur,mütevazi kadın vardır.

1|0
    1|0
  • Yapmacıktır

0|0
    0|0
  • Cirkinim diye bilmek için olgunluk (yaşamışlardan olur)ve özgüven lazim

0|0
    0|0
    • özgüvenden degil, narsistlikten temelini aliyor o çirkinim demeler :)

ortalama güzellikteki kız demiyor çünkü bu lafı...

hep güzel kızlar söylüyor...

• Guzelim dagilin.

0|2
    0|0
  • Bence kendini begenmis zeki ovgu isteyen kadındır. O kadar zekidir ki karsisindaki mütevazı oldugunu dusunebilir

0|1
    1|1
  • ben guzelim diyen kadinin dostu pek olmaz cunku..

1|1
    3|1
  • Pek hazetmem

0|0
    0|0
  • Hayir sen soyle guzelsin boyle bilmem nesin, seklinde iltifatlara muhtac kadindir.

1|0
    0|3
  • aynen ben hep öyle söylerdim millet bana güzel derdi ben inkar ederdim ama sonra şunu anladım sen neyi söylersen o gerçekleşir hayat sana onu sunar bu yüzden bazı şeylerin farkında olmak güzeldir.

0|0
    3|2
  • Ben oyum ama neden bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • En sevdigim özellik :)

1|0
    3|1
  • istemem yan cebine koy hesabı denir buna

0|0
    0|0
  • candır bazıları mütevazidir ve kendine güveni yoktur

0|0
    0|0
  • Başkalarından duymak daha hoş.

1|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Güzel olduğu halde çirkinim diyen kadın:

1- fingirdiyorsa iltifat et

2-surat asıyorsa iltifat etme, istemiyor işte, rahatsız etme.

3-pekte masum, bana gelmez

4-pekte çakal, ama yemesssszzzler asdsadsad

2|1
    6|3
  • Daha önce iyi seks yapmamış ilgiye muhtaç bir kadındır, dildolarından bir an önce kurtulmak istiyordur

2|0
    3|2
  • dünyanın tescillenmiş en çirkin kadınına, çok güzelsin desen şöyle bir durup düşünür sevinir :)

2|0
    1|1
  • Bir kadın başka bir kadına ben çirkinim derse eyv dediklerin doğru ama bir kadın erkeğe ben çirkinim derse övgü alıp pohpohlanmak istediğindendir.

0|0
    0|1
  • Ve bu arkadaşta genelleyen insandır.

2|0
    1|1
  • güzellik ve çirkinlik boş işler kalp güzelliğine önem verin siz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...