Gitar çalmasını bilenler baksın lütfen :( ?

Yazın aylık toplam 10 ders 200tl ders aldım bir bok da anlamdım şimdi arkdaşlar bana öğreticek bir site felan öneririmisiniz. Lütfen anlaşılır olsun ya gerçektende kavraması zor. Benim müzik ve nota bilgim çok kötü acaba ne yapmam lazım gitarın notları koysan çalamam naısl yapılıcağını vs bilmiyorum yardım edin Sevgili KS Kardeşlerim :( Aranızdan biri olan kardeşinize yardım edin lütfen.

Güncellemeler:
Ya KS halkı bu denli mi kültürsünüz? Ne yani KS canlar bu denli mi sanata küskün?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• düzgün bir hoca bulman gerek internetten olmaz böyle şeyler. Nota için de pratik lazım, gerekirse bona şeklinde oku öyle çal

0|1
    0|0
    • Dügün hocada yok. Kendi çabamla ögrenemez miyim? küçük bir yerde yaşıyorum.

• bazı şeyleri yanlış öğrenebilirsin örneğin tutuş bozuklukları gibi..

• Ha kolay sol el baş parmak tam ortasında bakıldığında görülmüyücek şekilde olucak felan sol diz yüksek bir yere konulucak daha rahat olması için... ama sağ elde problem ola bilir sol biraz daha analog görevi var. Ama sağ biraz daha zor.

• Bire bir mi ders aldın

0|1
    0|0
    • Evet. aşağıda @esintili kardeşe anlattım olayı az çok.

• Müzik toplu dersle veya internetten öğrenilmez bana göre. Öğretmen olması gerekiyor başında. İlla zaman kaybedeyim diyorsan Selim Işık izle. Nota okumadan başla. Notaların isim ve yerlerini daha sonra gitar üstündeki yerlerini.3 anahtar var ama gitarda sol kullanılıyor diye biliyorum ordan baslayabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• Öner yavuz ya da Selim Işık'ın ders videolarını izle kardeşim

0|1
    0|0
    • Siz çala biliyormusunuz? hani aklıma bişeyler takılırsa sora bilirmiyim?

• Tamamdır. Gerçektende çok sağolun. Belki bir sanatçı olamam. bence her türk genci bir ensturuman çalmalı. İyi akşamlar iyi kalpli kardeşim...

• rica ederim kardeşim sorun olursa sorabilirsin bana

Yükleniyor...