Cocukluğum sarajevoda geçti balkanlarda birçok yere gittim anlamadığım konu neden türkler çirkin diye sorular soruldğu?

sitede arada denk geliyorum türk ırkı neden çirkin neden tüylü diye sorular gülüyorum sadece sarajovaya gider gelirim neredeyse tüm balkan ülkelerini ve avrupada 3 ülke gezdim ve ankarada yaşıyorum edindiğim sonuç ise karşılaştırma yaparsak gerçekten türk insanı güzel naif kıllıyız diye yakınıyor bazıları kesinlikle hayır slav ırkı ve cermen ırkları vücut bakımından iriler ve cok daha hormonlu ve kıllılar vücutları iri olduğu için güzel ve çirkin olsalar bile bakımlılar yani çirkini bile karizma diyebilirim yüz güzelliği dersek kesinlikle türkiyede sokağa çıktığımda çok güzel kızlar erkekler görüyorum genellikle kumral ya da siyah saçlı beyaz tenliler karşılaştırma yaparsak türk ırkı güzel yani vücut olarak onlar , güzellik olarak gerçekten tükiye önde fakat güzellerin çok olduğu kadar bakımsız insanlarda var mesela mülteciler gibi giyinen türkler var çirkinlermi hayır bakımsızlar ASIL SORUNA GELİRSEK bemce avrupa insanı kendinin farkında kendine değer veriyor güzellik anlayışı gelişmiş cidden ve bir ciftçi bile orda kendi yaptığı işle gurur duyuyor ve ona göre giyinip işini severek yapıyor kendini baştan sağmıyor bence bu ülkede eksik olan güzellik değil kendini bilen kültürlü değerinin farkında olan insan eksiktir ve bizler müslümanız daha dikkatli davranmalıyız baş örtüsü takarken bile özenli olmalıyız çaput bağlar gibi bir tabir var çingene gibi çıkmamalıyız bence sizce?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklı olabilirsin peki birsey soracağım sen tip olarak nasılsın? Türk e benziyormusun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• %100 Afşar Türküyüm. Profilime bakabilirsin bana iltifat eden çok oldu. Bence Türkler o. doğuya gelince, başka halklarla karışınca bozuldu.

0|0
    0|0
    • halklar karıştı ister istemez dediğin doğru gibi doğuda biraz daha enteresan tip olarak

• kızlara sen söle slavlar koltuk altını almaz ben diyorum anlamıyolar?

0|0
    0|0
    • boşnaklar genellikle burun altında ince tüy bırakırlar geleneklerinde bekaretlerinin olduğu anlamına geliyor :)

• @Lpgligazman gazmanlarla evlenirlermi bilmem ama oraya türkiyeden türkler gelmeden önce türklere karşı çok iyiydiler senin gibi gazmanlar gelip kızları hamile bırakıp ırzına geçip gittikten sonra ilgi azalmaya başladı ama yinede şansını dene derim kardeşim

• işte türklerin övündügü tek nokta onda bile iyi degiller

Yükleniyor...