Cast ajansna kayt yaptiranlar bakabilirmi

Birkac sorum olacak ne kadar zaman sonra is geldi

Kayit yaptirinca hemen resminizi cektilermi cekip siteyemi koyuyolar

Resim cekerken soyle poz ver boyle poz ver diyolarmi kendi giysilerimizi kendimiz mi seciyoruz

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ajansdan ajansa değişir bu durum.

Şöyle ki web sitesini hazırladığım iki tane cast ajans var ve bunlar İstanbul 'un en iyi ajanslarından biri.

Sistem şu şekilde yürüyor.

Başvurular toplanır her başvurudan 20 ile 100 tl arasında bir kayıt ücreti alınır {Maksat burada her başvurudan para kazanmaktır.}

Bu para alındıktan sonra daha fazlası için resim çekip sizi sitelerine oyuncu kadrolarına alacaklarını söyleyerek sizden bu paralar alınır resimleriniz çekilirken 3 ya da 4 farklı kıyafetle gelmeniz söylenir{Genelde büyük ajanslar ister diğerleri tek kıyafetle resminizi çekerler}

O çekilen resimler hiç bir anlam ifade etmemekle birlikte sadece göz boyamadır.

İkinci aşama ise oyuncular belli başlı film setlerine yollanır ve kişilerin üzerinden yüklü miktarlarda paralar kazanılır.

Buraya kadar cast ajans size hiç bir kazanç sağlamaz orada ki kişinin tamamen oyuncu ihtiyacına bağlı bir durumdur.

Bir oyuncunun keşfedilmesi tamamen film setine bağlıdır orada ki kabiliyetiniz ve onu oradan bir yönetmenin görmesi gerekir aksi takdirde hiç bir işe yaramaz bu durum ise biraz zordur ama imkansız değildir.

0|0
    0|0
    • Bunun ucreti 250 :/ dedikleri gibi on binlerce basvurudan yirmi otuz kisiyimi seciyorlar ?

• Şu şekilde seçme olur.

Yönetmenler ajanslardan iki çeşit oyuncu isterler.

Bir film için 100 oyuncu gerekiyor ise bunun

%20 u deneyimli oyuncu

%80 ı ise deneyimsizdir.

Ve ajanslar için önemli olan deneyimsiz oyuncuların o film setine gidip film yönetmenin onlardan istediği oyuncu isteğini karşılamak.

Erkekler Ne Diyor 4

• Cast Ajans'ta değilde, başka bi' ajansta kaydım var..

kayıt günü yanına 2 çeşit kıyafet getiriyosun, kaydını yaptırdıktan sonra 10-15 tane foto çekiliyosun (o 2 çeşit kıyafet ile) falan filan..

0|0
    0|0
    • Bana giysi getir demediler ama :/ vesikalik nufus cuzdani fotokopisi bide ucre dediler

• Cevap mail ile degil telefon ile geldi

• Hımm anladım..

Resmi sitesine bi' girsene orada gelirken yanınızda getirmeniz gerekenler diye bi' şey vardır..

• arkadaşım kayıt yaptırmıştı 200 e yakın fotosunu çekmişler ama bişey çıkmadı erkekler için body falan da istiyolarmış kendi özel fitnesslarına yazdırıyolarmış ve aylığı 2500 lira imiş

0|0
    0|0
  • cast ajansına gittim kayıt olmak ıcın 5 adet vesikalık resim bide sabıka kaydı istediler verdim sonra mavi donun var mıdediler bende mavi don giymem yok dedim sonra tamam biz senı sonra ararız dediler aramadılar

0|0
    0|0
  • resim çekiyorlar bir çoğu bu iş için 100tl civarı para istiyor ve katologlarına ekliyorlar resmini 2 ajansa başvurmustum çağırdılar gitmedim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni her çekime çağırıyolar tekrar deneme çekimi alıp yolluyolar sonra iş alıyosun işte

0|1
    0|0
  • gıysılerı onlar secıyor oyuncu manken sen belırlıyorsun... pozlar onlara ait ben gıtmıstım ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...