EN SON HANGİ KİTABI OKUDUNUZZ?

En son hangi kitabı okudunuz?
Yazarı kim?
Konusu ne idi?
Nerde geçiyordu? (ZAMAN VE MEKAN)
Ve sizi ençok hangi bölüm etkiledi?
Ve kitabı tafsiye edermisiniz? (yada başka bir kitap)
Kısaca özet istiyorumm!!!

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• otomatik portakal
    antony burgess
    konusu anlatılmaz okunur 16 17 yaşlarındaki çocuklardan oluşan çetelerle ilgili psikolojik bir roman olarak geçiyor sanırım
    yer ve zaman bilgisi pek net değildi veya aklımda kalmamış ama geçmişte geçiyor
    beni etkileyen bir bölümden ziyade aslında hiçbir iyi yanı olmayan roman karakterini yazarın okura fazlasıyla sevdirmesiydi yaptığı tüm kötülüklere rağmen karaktere resmen aşık oldum ve kendimi çok yakın hissettim
    kesinlikle tavsiye ederim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Komünist parti manifestosu.
    yazarı, karl marx-friedrich engels
    konusu, proleteryanın dünyaya hükmü, ailenin devletin dinin ortadan kaldırılması, özel mülkiyetle ortak mülkiyetin ikamesi, herkesin eşit kazanması
    TAVSİYE ederim, benimsemeniz için değil, öğrenmeniz için.

0|0
    0|0
  • Aşkın tuhaf halleri-Lucy Robinson
    Basit bir aşk hikayesi olduğunu düşünürken içindeki anlamlara kapıldığımı söyleyebilirim. Sanal aşka değiniyor ve yanımızdakilere daha dikkatli bakmamızı anlatıyor. Zevkli bir kitaptı :)
    Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • James D. Watson- İkili Sarmal'ı okudum daha doğrusu henüz bitmedi, az kaldı. DNA yapısının keşif sürecini anlatıyor. Rekabet süreçleri, ikilemleri bence çok etkileyici. Beğendim ben, tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Böğürtlen kışı , çocuğunu zor şartlarda tek başına büyütmeye çalışan, daha sonra kaybolan çocuğunu aramakla zaman geçiren bu anne üzerne gelişen olaylardan bahsediyor kitap, dram tarzı sonu şaşırtıcı bir kitap tavsiye edrim okumanı

0|0
    0|0
  • Kitabın adı: Vatikan ve Tapınak Şövalyeleri
    Yazarı: Aytunç Altındal
    Konusu: Katoliklerin kirli oyunları
    Zaman ve Mekan: Avrupa, Orta Doğu ve Uzak Doğu / Hz. İsa'nın doğumundan günümüze
    Kitabın Papa John Paul ile ilgili olan kısımları ilgimi çekti
    Neyi inkar ettiğini öğrenmek isteyen herkese de şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Aytunć Altındal'i okuyani görmek ksde.
      Sevindim buna :)
      Değerli bir insandı.
      Mekanı cennet olsun

• Ahmet ümit İstanbul hatırası polisiye bir roman ama tarih de çok var kitabın son kısmı beni etkilemişti hadi be olmuştum ve kesinlikle tarihi ve polisiyeyi seviyorsan tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Sen olsaydın yapmazdın biliyorum

0|0
    0|0
  • Halil İnalcık - Osmanlı ve Moderne Türkiye, henüz ortalarındayım. Adından da belli olduğu gibi tarih kitabı, araştırmalar içeriyor. Tarihimizi öğrenmek adına henüz bitmemiş olmasına rağmen şiddetle öneriyorum

0|0
    0|0
  • Aşkla kal-Kahraman tazeoğlu
    İnsan olmaktan yorulur bazen insan. Hayat yorar, aşk yorar, yalnızlık yorar, kalabalık yorar, gelen yorar, giden yorar...
    Sana sunulan hiçbir şeye alışma bu yüzden. Terk edenler yorar...

0|0
    0|0
  • Canan Tan - Hasret

0|0
    0|0
  • Sefiller i bitirdim su an saatleri ayarlama enstitüsü :)

0|0
    0|0
  • En son atesbocegi yolunu okudum kesinlille tavsiye ederim cok guzel bir dostluk hikayesi

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• şu an Marc Levy'nin Gölge Hırsızı Adlı Kitabını okuyorum çok beğendim okuma alışkanlığıma bu kitap ile başladım öğretmen tavsiyesi ile :D

0|0
    0|0
    • Konusu ne idi?
      Nerde geçiyordu? (ZAMAN VE MEKAN)
      Ve sizi ençok hangi bölüm etkiledi?
      Ve kitabı tafsiye edermisiniz? (yada başka bir kitap)
      Kısaca özet istiyorumm!!!
      ben bunlarıda istedim ama unutmuşsun gaiba

• Ders veren 201 adlı öykü şu an yarısındayım

#TürklerDünyayaHükümdarOlacak

0|0
    0|0
  • yeraltı günlükleri yazarı suzanna colins ve 5 kitaplık bir seri hepsini okudum hiçkimseye tavsiye etmem birçok mantık hatası var ama aslında anlatılmak istenen sanıyorum başka bişey başka bir ders vermeye çalışılmış ve hayır beğenmedim

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/BPyNOL.jpg

Adam harika yazmış tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Sadist ismi

0|0
    0|0
  • #kuran-ıkerim

0|0
    0|0
  • Bertrand Russell Anlam ve doğruluk üzerine

0|0
    0|0
  • Ferrarisini satan rahib

0|0
    0|0
  • henüz bitirmedim. Amy Vinehouse ''Hükmen Mağlup''

0|0
    0|0
  • Örümcek Ağındaki Kız, henüz bitmedi. Ejderha Dövmeli Kız serisini bilenler için yoruma gerek yok :)

0|0
    0|0
    • okumadım ama Ejderha Dövmeli Kız kitabını biliyorum

• Suç, cinayet ve teknoloji üzerine bir seri diyebiliriz. Aslında yazarı 2004'te öldü, ölümünden önce bitmiş ilk üç roman ailesi tarafından ölümünden sonra bastırılmış. Son kitabı da oğlu babasının notlarından yola çıkarak tamamlamış.

• Tutunamayanlar Oğuz Atay 2. kez okuyorum. Peşinden Tehlikeli oyunlar geliyor.

0|0
    0|0
  • Eylul bitsin artik. Adli siir kitabi

0|0
    0|0
  • Theoriginasl okudum guzeldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...