Arkadaslar kitap kurtlari bir yardim edebilir mi?

Uzun zamandir kitap okumuyorum pek kitapda okumam zaten ama genel olarak okuyon birisiyimdir, makale teori biyografi gibi ama, vizelere kadar bir kitap okumak istiyorum ve devaminda da bunu bir kendime kultur olarak asilamaya kararliyim. Sizden bir kac oneri rica ediyorum. En son beynine format at i okumustum ve hosumada gitmisti, genel olarak kisisel gelisim varsa daha iyi olur onerilerinizde onun harici klasik tarzda olmassa da pek makbule gecer. Biraz enteresan olsun yani :)

Simdiden cok tesekkurler :p?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• olasılıksız
    koloni
    monte kristo kontu
    1984
    hayvan çiftliği
    fahrenheit 451
    yaşamak istiyorum (we the living)
    kırmızı pazartesi
    dönüşüm
    sadece başbakan okusun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O geri döndü: Hitler bir gün gözü açar ve boş bir arazidedir etrafında tanıdığı kimse yoktur ve mekan çok değişmiştir kendisi de fark eder ki artık o aynı kendi zamanında değildir, günümüzdedir. Tavsiye ederim, biyografi okuyan birisinmişsin bu biypgrafi değil ama hitleri anlatıyor sonuçta :)
    Metro 2033: Dünya nükleer savaş sonrası harap haldedir yer yüzü yaşanamaz olmuştur insanlardan küçük bir grup sığınak olarak yapılmış moskova metrosuna yerleşmiştir ancak yine rahat edememişlerdir sınırlı kaynakların yanında bir de yüzeyden gelen mutantların saldırılarıyla uğraşırşar, kitabın oyunu da var önce kitabı oku sonra oyununu oyna, oyunun redux (grafikleri iyileştirilmiş hali) versiyonuna türkçe yama yok ama normaline var, normalin grafikleri de iyi.
    Dr. Jeklly ve Bay Hyde, kısa klasiklerden, ana karakterin torununu anlatan dizisini görüp okumak istemiştim güzelim diziyi harcadılar yeni sezonu gelmeyecek ama kitap hala okunabilir güzel.
    Uyumsuz-kuralsız-yandaş üçlemesi güzel bir seri sanırım distopya türünden denilebilir

0|1
    0|0
    • Cok tesekkurler hocam, hitlerinkine bir bakayim ilginc geldi :) cok sagol

Kızlar Ne Diyor 1

• Irvin Yalom - Bugünü yaşama arzusu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• paradokya okuyucuyu içindeki hikayeye dahil eden bir kitap. Mecaz anlamda söylemiyorum gerçekten dahil ediyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...