Karakalem Çizimlerim Nasıl?

Karakalem Çizimlerim Nasıl ?İlk geniş çaplı denemem Eleştirilerilere Açığım

Güncellemeler:
Xxxxx

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• Goz cizimine bayildim ama kalemi fazla sert kullanmissin youtubedaki videolardan kendini gelistirebilirsin ayrica robot cizimlere bakmani tavsiye ederim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Çizgilerin çok sert. Eğer bu işe gönül verdiysen farklı kalınlıklarda kalemler edin. Hatta füzen al kendine emin ol daha keyifli gelmeye başlayacak. Materyallerin seni daha da motive edecek.
    1. ve 2. resimlerde kollarda orantısızlık var özellikle ikincisinde. İlk zamanlar için referans çizgileri kullanabilirsin. Pinterestte çok güzel örnekler bulabilirsin.
    3. sünde de bence iristeki ışık etkisini verebilmişsin ama kirpikler özellikle alt kirpikler hiç olmamış. Karalama şeklinde değil daha tek tek ve kıvrık bir şekilde çalış.
    İlk denemeye göre gerçekten iyi. Devam et ve asla bırakma resmi :)

0|1
    0|0
    • Sen çok iyi biliyorsun sanırsam ilgin var demi yorumun için teşekkürler dediklerine dikkat edeceğim lakin Şu an boyut hesabı yapamıyorum yani oran sıkıntısı yaşıyorum ilerde gelişecektir. İNŞALLAH

• Ders anlatılacak bir site biliyor musun

• Devianart ve pinterestte güzel anlatımlar var. Ama türkçe kanallardan bir şey çıkmaz bilgin olsun. Drawing tutorial for beginners şeklinde arat bakalım :)

• Göz fena değil.
    Tonlamayı geliştir, kullandığın kalemlerin numaraları yanlış. Markası ya da, markası ne?

0|1
    0|0
    • Faber kastel hb 2b 4b 6b 8B diğerleri neden kötü?

• Çok teşekkür ediyorum Sağolun :D

• Rica ederim başarılar. :D

• ıkı goz arasında bır goz boslugu vardır ve kulakla goz arasında da buna gore ayarlıyabılrısın bıdahakıne , omuzla bas arasına bır bas daha gırebılecek kadar bozluk olmalıdır kol kalınlıgı da hemen hemen onun yarısı kadar. kırpıkler ve kaslarda daha rahat basıt cızgıler koyarsan daha gercekcı durucaktır ve dumduz ustunden gecme cızımlerının elın serbest olsun dagınık cızgıler daha hos grunucektır :)

0|1
    0|0
  • Başarısız

0|1
    0|0
  • Başarılı😊

0|1
    0|0
  • İkinci hoşuma gitti. Geliştirebilirsin ışık var :D

0|0
    0|0
    • Benim de o hoşuma gitti lakin çoğu insan göz resmini beğenmiş gelistirmem lazım Teşekkürler

• Goz cizimin cok guzel fakat diger ikisi pek olmamis internetteki karakalemlere bakarsan eger onlar daha gercekci

0|1
    0|0
  • Kötü

0|1
    0|0
  • Yani, çizdikçe daha çok alıştırma yapman gerek.

0|1
    0|0
  • Güzel.

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • fazla basit

0|0
    0|0
  • Güzeller. Bunlar ilkse ileriki denemelerinde neler olur düşünemiyorum :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...