Telefonda çerez silme kısmını bilen var mı?

Arkadaşlar telefonum nokia c300 hattımda türkcell facebook paketimi kullanamıyorum böyle bişey var mıya.. temel tarayıcı olan opera mini midir ne halttr ondan kaynaklanıyomuş sorun sürekli kontrm gdiyo 1 lira ya da 50 krs şeklinde silme de silinmyo opera mini.. nokia uygulamasını indrdm telefonuma ondan da her girmeme 1 kuruşum gidiyo çerezleri silme kısmi varmış bu haltın nerde olduğunu bileniniz var mı ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• alakası yok c3 cogu nokia böyle dedeğimi yap gircen face sen :d Menü+müzik+müziğim+seçenekler+indirmeler+adrese gir çıkan yerdeki yazıyı sil m.facebook.com yaz

0|0
    0|0
    • yazıyorum kaç kere aynı böyle dediğin gibi girdim face paketm olduğu halde birer brer gdyo kontrlerim drek operaminiye bağlanıyomuş onuda silme silemyorum nokianın kendi programı olduğundan yer imi gönderdi müşteri hzmetlerni aradığımda deli oldum ya

• imkansız dediğimi yapdıysan gitmemesi lazım adress gitden yaparsan gitmez imkansız ama opereadan girersen gider tlen cok gari genco yardım ister şikayetini yaz 4362 yolla

• ya bende anlamadım ama nasıl oluyosa bu linkten girdiğim halde operya bağlanıyomuş deliricem ya

Erkekler Ne Diyor 2

• Müzik>Müziğim>Seçenek>İndirmeler>Adrese git‘i tuşlayın ve buraya 0.facebook.com yazın Turkcell WAP GPRS seç böyle şimdi dene gitcek mi

0|0
    0|0
  • sil o tür programları yeniden yükle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...