Bir tarzı olan, müzikten anlayan insanlar kimleri dinlerler?

bir tarzı olan, müzikten anlayan insanlar kimleri dinlerler? led zeppelin, opeth gibi...

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• "Müzikten anlayan" demeyelim de, tarz kalsın sadece..

Kime göre, neye göre anlamak?

Bir insanın müzikten "tarz" sahibi olup olmadığını anlamak için, parçalarını dinlemek gerekir..

Belli bir kategorisi olur "tarz" sahiplerinin.

Her hafta yeni gelen Hit müzikleri dinleyenlerden anlayamazsın bunu.

Belli bir anlayışları yoktur müzik adına..

Parça gelir.. ya sever, ya da sevmez işte..

Aramaz o tarzını, önüne geleni seçer..

link

1|2
    1|0
    • opeth led zeppelin hangi tarz oluyor mesela ve bunlara benzeyen başka biliyor musun?

• Led Zeppelin rock, Opeth progresif metal tarzda bir gruptur.

"Rock / metal" tarzda olan her parça, bunların benzerleri manasına gelir..

• ya bu tarzları nerden öğrendin nerden biliyorsun :S

Erkekler Ne Diyor 5

• müzikten anlayan demeyelim çünkü müzik bir kültürdür. müzik kültürüne sahip olan adam da ayırt etmez her müziği üşenmeden çekinmeden dinler fakat sever veya tarz olarak görür demiyorum. kulağa hoş gelmesiyle alakası yoktur bu işin bence. senin saydıkların ise bu işin görünen tarafı oysa derinlere inerseniz o kadar güzel o kadar çeşitli müzikler var ki şaşar kalırsınız.

0|0
    0|0
  • bana kalırsa müzik,kulağa hoş gelen bişey değil, içinde enstruman bulunduran bişeydir.sahneye cıktıgında yanlış bişeye basıcaksın, arada sıçcaksın ya da mükemmel bir performans sergiyelip kendinle gurur duycaksın,öbür türlü bilgisayarla yapılan hiç bir müziği ne severim ne dinlerim ama saygım var.dinleyene bişey demem

0|0
    0|0
  • Bence sırf dinlemek için o tarzı dinlemek özentilik olur.

Okuyorum demek için klasik tarz kitap okumak gibi.

En beğendiğin tarz ve sanatçılar kimlerse onları dinlemelisin.

Eğer Arsız Bela dinliyorsan doktora görünmeni tavsiye ederim.

Ben Türkçe rap de dinliyorum yabancı rock da.

Bob marley de dinliyorum yabancı pop da.

Kaliteli müzik dinlemeye çalışıyorum tarz benim için pek önemli değil.Sanatçı önemli.

0|1
    0|0
  • bir tarzı olan insan sevdiği müzik türünün takipçisidir aynı zamanda rock, jazz,klasik ... Ve genel olarak kendine yakın diğer tarzları dinlemesine rağmen gönül verdiği tarzların etrafında döner.

0|0
    0|0
  • tarzı olan Tanju Okan dinler İlhan İrem dinler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• illaki o tarz isimler olması lazım değil örneğin bir 'rihanna dinlemek ayrıcalıktır bence..

1|1
    2|1
  • Söylediğin isimleri bende severim ama bunun tarzla müzikten anlamakla çok bir alakası yok.Eğer hoşuna gitmediği halde sırf tarz diye ya da müzikten anlıyorum ben imajı vermek için dinlersen Ajdar dinleyenden bir farkın olmaz.

0|0
    0|0
  • Popüler, genellikle liste başı yapmış yabancı veya yerli rock pop slow ne varsa dinlyrm.Benm için sadece tek bir tarz müzik dinlemek imkansız, kulağıma güzel gelen tüm müzikleri dinlerm.

0|0
    0|0
  • bu grupları dinlemişliğim var ama sevmem fazla ben de metalciyim,favorim avenged sevenfold.

0|0
    0|0
  • klasik müzik seviyorum ruhunu dinlendiriyor

0|0
    0|0
  • ap <33333

0|0
    0|0
Yükleniyor...