Kalbim kaç parça benim ? AŞK olmamalı bu...

Merhaba..

Ben 19 yaşındayım..

Lütfen yazdıklarım yanlış anlaşılmasın, samimiyetinize güvenerek buradayım..

Bir sevgilim var beni gerçekten çok seviyor biliyorum.. Ben de onu seviyorum ama...

Sosyal paylaşım sitesinde biriyle tanıştım 45 yaşında...

İlk başlarda arkadaş olarak yazışıyorduk ama gitgide bağlanıyor gibi hissediyorum kendimi ve onunla konuşurken çok farklı hissediyorum kendimi.. Beni çok iyi anlıyor.. Ve çok tesadüf yaşıyoruz, aynı anda aynı şeyleri düşünmek ya da yazmak gibi.. Aynı şarkıları seviyoruz, aynı şiirleri seviyoruz..

Bu şahıs evli ve çocuğu da var..

Lütfen beni yanlış anlamadan cevap verin... Kafam çok karışık, neden bütün bunlar... Neden bu durumdayım...?

Güncellemeler:
birileri eş olmaz ondan falan yazmış... ben sadece hislerimden bahsediyorum. bunlardan ona bahsetmedim bile.
samimiyetinize güvendim sadece..
cevaplar için teşekkürler...

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• muhtemelen o senden daha tecrübeli olduğu için seni tanıyo gibi hissetmişsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yatağa girdiğinizde tesadüf dediğin şeyin aslında tesadüf olmadığını anlarsın. Lütfen sende beni yanlış anlama, tüm samimiyetimle yazdım.

1|0
    1|0
  • belkide sen yaşında kızı vardır o yüzden seni iyi anlıyordur

2|1
    0|0
  • deden yaşında adam lan seni falakaya yatırmak lazım.

1|0
    1|0
  • karaktersiz olur böylesi. ne kadar dürüst olursa olsun. bir de her önünüze çıkanla internette nasıl tanışma hevesiniz olur onu anlayabilmiş değilm. yaşıtın olsa neysede deden yaşında adam yani.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım zorlamıyorum sadece tavsiye beni eklerssen özelden anlatabilirim bu konu benim başımdanda geçti psikolog desteği aldım tecrübeliyimm istersen ekle

0|0
    1|0

• eksiklerini bilmesinden daha doğal ne olabilir ki?

onun senin eksik ve noksanlrını bilerek yanaşması çok ayıp bence,

olmayacak duaya amin deme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o kişiden uzak dur düşün evli ve çocuklu seninle konuşuyor tam bir p**evenk . sende milletin yuvasını bozma duygusal yaklaşma. babanla sorunların mı var lan senin ?m aman diyeyim kızım yol yakınken uzak dur güvenme .olur öyle tesadüfler ama sonrası perişan sakın derim aman sakın

0|0
    0|0
  • O senin duygusal boşluğunu tamamlıyor.

eş olmaz ondan

umursama bile,sil gitsin!

1|0
    0|0
    • Olsun diye değil,lütfen yanlış anlama

senin yaşın çok gençgeleceğin var

hayallerin?

bu yüzden dedim:)

Yükleniyor...