Sizce neresi olurdu ?

Çok bunaldınız ve yaşadığınız şehir sizi boğuyor. Sıkıldın ve bunaldın nereye hangi şehre ülkeye giderdiniz nasıl rahatlardinız :(

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir şehir yok ki insan elinin değdiği her yer beni boğar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• iş olanakları nerde iyiyse oraya :)

0|0
    1|0
  • Ben doğuma büyüme sivaslıyım deniz görmedim.Canımız sıkılınca park köşelerinde oturyorz pek gezilecek turstlık biyer degil.tabi bu sivasi sevmedigim anlamına gelmez havası bile farklıdır sivasımın fakat insan bir sahilde oturup kuma yatması geliyor bir bira acıp gök yüzünü seyretmesı.

0|0
    0|0
  • bazen bı sahılın dalgaları ıyı gelır bazen ıssız kımsesız sessız olan herhangı bı yer

0|0
    0|0
  • Trabzona gitmede nereye gidersen git

0|0
    0|0
    • her sene gidiyorum bence guzel yer

• ben pek sevemedim. kısa süreli gidişlerde güzel olabilirde yaşamak için yanlış yer bence

• ben ibizaya gitmek isterdim

0|0
    0|0
  • amsterdama giderdim orda rahatlancak baya yer var:D ehehe

0|0
    0|0
  • Güney Koreye gidip / Koreli bir kız bulup onunla evlenip,oraya yerleşmek isterdim :)

0|0
    0|0
  • Barcelona

Milano

İzmir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İzmir ya da maldivlere giderdim

1|0
    0|0
  • Fethiye ya da Cunda Adası.

1|0
    0|0
  • Ya o zaman benim şey yapasım geliyo cok önceden nil karaibrahimgil di sanırım özgür kız reklamı vardı onun gibi sırtıma çantayı takıp çıkmak istiyorum sokaklara :D

0|0
    0|0
  • Şehir ülke pek farketmez de yaşadığım yere bakardım.Güzel bir villa,deniz kenarında.sessiz sakin bir yer.İnsanlardan uzak.En iyisi olurdu

0|0
    0|0
  • gecen yaz muglaya gıttım cok sehır gezdım ama muglaya bıttım bayıldım ve balıkesırıde cok begenıyorumm

0|0
    0|0
  • İzmir

Roma

0|0
    0|0
  • midilli adası

0|0
    0|0
  • yalovaya giderim mis gibi

0|0
    0|0