Açık liseyi erken bitirme yolu var mı?

Merhabalar. Açık liseye kayıt olacağım, ve araştırmalarıma göre 2.5 yıl deniliyor. Daha erken veya tam 2.5 yılda bitirebilmek için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Sistemi hiç anlamıyorum. Alan, genel kültür çok karışık geliyor. Tek anladığım alan seçimi, liseden sonra öss düşünenler için olduğu ve açık lisenin daha uzun sürmesine sebep olduğu. Benim sadece lise diplomasına ihtiyacım var, PMYO için. Dediğim gibi tek hedef liseyi hemen bitirmek. Bunun içinde tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ders olarak ne seçmeliyim, genel kültür felan nedir . yardımcı olursanız sevinirim.

Güncellemeler:
Merhabalar. Açık liseye kayıt olacağım, ve araştırmalarıma göre 2.5 yıl deniliyor. Daha erken veya tam 2.5 yılda bitirebilmek için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Sistemi hiç anlamıyorum. Alan, genel kültür çok karışık geliyor. Tek anladığım alan seçimi, liseden sonra univ düşünenler için olduğu ve açık lisenin daha uzun sürmesine sebep olduğu. Benim sadece lise diplomasına ihtiyacım var, PMYO için.Bunun içinde tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ders olarak ne seçmeliyim, genel kültür felan nedir.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bende şuan açık liseye kayıt olucam biraz araştırdım en erken 2.5, 3 senede bittiğini söylüyorlar yani çok çalışman gerek ama açıktan daha kolay falan diyenler var açık öğretimin bir sitesi var orda her sene çıkan eski sorular falan var onlara bak çöz onları yardımcı olur

0|0
    0|0
    • Anladım. Bu ders seçimi, erken veya geç bitirmeyi etkiliyormuş. yanlış yapmamak gerek.

Kızlar Ne Diyor 2

• evet banada söyle hangi dersleri seçtiğini bende onları seçiyim o onuda pek araştırma yapmadım açıkçası :D

0|0
    0|0
    • Bende onu soruyorum ya :)) henüz seçmedim bende, iyi bilgi edinmeliyiz :))

• arkadaşım öss mi kaldı ya gerçekten sistem hakkında bir bilgin yok önce iyice bir öğren derim ben

0|0
    0|0
    • Öss derken üniversiteyi kastettim. Ayriyetten sistem hakkında bilgim olmadığı için, öğrenmek amaçlı yazdım düzgün cevap vermeyi bilen arkadaşlara.

Erkekler Ne Diyor 1

• kredisi yüksek alan derslerini seç ama dersler kolay değil iyi çalışman gerekir

0|0
    0|0
    • Anladım. yaş geçmeden bitirmem gerektiği için, azim ve istekle çalışıcam ( Hayırlısıyla ). Teşekkürler yorumun için.

• hadi hayırlısı olsun adına inş girersin

• Allah razı olsun inşallah.

Yükleniyor...