İngilizceden anlayanlar bakabilir mi?

yabancı arkadaşım galata kulesini sordu anlattım ama "Galata kulesine gittiğin ilk kişiyle evlenirsin" diye bir söz var ne kadar doğru olmasadaaaaa :D bunu ingilizceye nasıl çevirebilirim aslında çevirdim ama yanlış olabilir diye buraya da sormak istedim :D

Güncellemeler:
ya yok mu bilen biri :D

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• You'll marry the first person who you went galata together

3|0
    0|0
    • aaa aynenn bu kadar kolay cümleyi çeviremeyen bennn :D uykum geldiğinden heralde :D çok teşekkürler

• onunda anadili ingilizce değil o yüzden rahatım o konuda anlıyo ne demek istediğimi

• @papatya1990 It's a common belief in our country that if you go to galata with a person first time you will marry with him / diye de aciklarim ^^

En İyi Kız Görüşü

• you will get married with the first person you go to Galata Tower

0|0
    0|0
    • Galata Kulesine gittiğin ilk kişiyle evleneceksin... yanlış.
      Galata Kulesine "ilk defa gittiğinde" yanında kim varsa onunla evleneceksin, olacak Türkçesi.

Erkekler Ne Diyor 6

• galata tower's have some kind myth that myth say's when you go up galata tower someone first time you will be marry with he/her of course it's just myth who know maybe real maybe not it's just myth :)

aynen bunu gönder yeterince açıklayıcı oldu ;)

0|1
    0|0
  • İlk gittiğim çoktan evlendi 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Its is believed that you married with the person with whom you go to galata tower first time :)

0|1
    0|0
  • you marry when you went to galata tower with first person

0|0
    0|0
  • Çevirdiğini bizimle paylaşır mısın :)

0|0
    0|0
    • when you first went to Galata Tower with someone, you will marry with him

• eksik ya da yanlış olduğunu düşünüyorum o yüzden yardım istedim

• when you go to first person you will marry with galata tower secondly.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• you will marry with the person who you go to the Galata Tower for the first time

0|0
    0|0
  • o kız kulesi değilmi ya

0|0
    0|0
  • if you bring someone along with you when you first time visit galata tower, then your companion is going to be your spouse...

0|0
    0|0
  • bende inanıyorum ya o olaya.

0|0
    0|0
  • You marry with who you go to Galata Tower

0|0
    0|0
  • beeeeeeeeeeeen söyleyebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...