Çok samimi olduğum kız arkadaşımın erkek kardeşiyle olan ilişkisi tuhafıma gidiyor insan ablsını sürekli öper mi?

ablasını öpüyor kucağına alıyor dokunuyor benim tuhafıma gitti kız arkadaşıma sordum kardeşim nolcak dedi ama işi abartıyor sanki göbeğine dokunuyor bacağına dokunuyor şaka yapar gibi kucaklıyor kız 20 erkek 18 yaşında sizce normalmi?

0|2
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• anormal bence erkekğin yaptıgı da anormal ancak kızın izin vermesi daha da anormal kardesi de olsa izin vermz kızlar

1|0
    0|0
    • kız kardeşiniz var mı siz nasıl davranırdınız erkek olarak daha iyi anlarsınız

• kız biraz saf iyi niyetli babasıda yok ailesinden kimseyi kaybetmek istemiyo toz konduramıyo ama kardeşi bunu sanki taciz ediyo gibi hissettim

• bak dost acı söyler bence arkadaşınla bu konuyu konuşmalısın dediğin gibi durum ciddi olabilir çünkü veledin tam ergenlik yaşı

En İyi Kız Görüşü

• benim de erkek kardesim var 1 yas kucuk benden. Hic mi hic normal değil . Oglan salakca hareketler yapior anlasilan ve kiz, kardesi oldugu icin konduramior ve izin verior.

1|0
    0|0
    • aynı şekilde düşündüm kızın saflığı oğlanda sapık galiba

• Kesinlikle

Erkekler Ne Diyor 15

• Değil gibi

1|0
    0|0
  • İnsanlar yolunu şaşırmış durumda heran herşey olabilir iğrençlik.

1|0
    0|0
  • türkiye'de yaşıyorsan normal diye bişey yoktur

2|1
    0|0
  • Valla bende bir kıllandım 😆 normal değil

1|0
    0|0
    • islami usüllerle yetişince garip karşılıyor insan acaba neden böyle diyorum

• İslami usullerle alakası yok ateist olarakta yetişsem yine yadırgardım tabi ailede ensest durumu yoksa 😆 gerçi krallık mı yönetiyoruz 😆

• Anormal

1|0
    0|0
  • Ne bileyim bir tuhaflik var gibi sanki
    Ensest bir yaklasim soz konusu gbi :/

1|0
    0|0
    • şevkatle birisine sarılmak var birde ay gibi sarılıyor kucaklıyor göbeine falan dokundu yanımda ben bile şaşırdım birde kız sessiz sakin birisi hani napıyorsun sen diyebilecek birisi değil tuhafıma gitti benimde erkek kardşeim var ama mesafeliyim kadın erkek arasında mesafe olmalı diye düşünüyordum hep onların ailesi bir garip geldi

• Pek bir abi kardes samimiyeti gibi degil o halde
      O sekilde hissettin sen sanirsam
      Olay farkli bir boyutta diyorsun

• düzgün bir ailede yetişmişse sosyal ortami zihniyeti iyise bundan ne olur? her şeyin cinsellik olmadığınin farkına varmiyor toplumumuz haklisiniz sonucta damacana s. ken milltiz lakin bana kalirsa bir anormallik yok

1|0
    0|0
  • Anormal

0|0
    0|0
  • Yapılanlar dediğin gibiyse, hiç normal değil.
    Arkadaşin ile arana mesafe koy.
    Çamur, sıçrar eninde sonunda.

0|0
    0|0
    • çok saf bir kız aslında saflığından yaptıgını düşünüyorum onu ikna etmeye çalışıyorum ama inanmıyor erkek arkadaşı ile konuştum oda bu durumdan rahatsız olduğunu belirtti bana sordu sneinde kardşein var normalmi bu davranışlar diye bende bişey diyemedim kardeş onlar dedim :(

• Kardeşlik 15 yaşına kadar. Bunları hiç kimse normal olarak algılamaz. Belki de kötu bir niyeti yok. Ama devir, niyet devri değil, devir yöntem devri. Ve davranış yöntemi de YANLIŞ... Anlatmaya çalış sen önce. ..

• normal bı durum yanı bıraz art nıyetlı yaklasmıssın ama gece onlarla kaldınmı pekı hıc yanı gece olmadan bence anlaman cok zor art nıyet var mı yok mu gece anlarsın ok

0|0
    0|0
  • Onun ötesi de vardır.

0|0
    0|0
  • Değil bence.

0|0
    0|0
  • ne sapkın bir düşünce yapısıdır bu ya

0|0
    0|0
  • Tam patlama dönemi azmış :D

0|0
    0|0
  • Takmışsınız bir ensest ne var la kardeş onlar ne olucak hemde yaşları birbirine yakın bir tek milletin içinde yapmamaları lazım mazallah işte senin gibiler görüp iki kardeş arasında bile bir fesatlık arayabilir...

3|2
    0|0
    • benimde kardeşim var sarılır ama şevkatli bir şekilde aramızda mesafe vardır ayı gibi kucaklamaz beni öopüp durmaz ya da bacagımı biyerimi ellemez göz var nizam var derler

• ozaman herkes ablasını kardeşini öpsün kucaklasın dokusun susalım genişleyelim milletce

• Senin kafadaysa bu millet yeterince genişlemişdir zaten daha fazla genişleyemez

Kızlar Ne Diyor 9

• hıı var ya öyle şeyler kardeşler birbiriyle ilişkiye dahi girio

1|0
    0|0
  • normal değil. bir tuhaflık var okuyunca daha 4 5 yaşında falan sandım.

1|0
    0|0
    • bencede garip ama söyledim kabul etmiyor

• boşver, bu seni ilgilendiren bir durum değil. ne hali varsa görsün madem kabul etmiyor, uzaklaş ondan. hoş değil bu durum

• Ilginc 😕

1|0
    0|0
  • Anormal 😡

1|0
    0|0
  • Tuhaf

1|0
    0|0
  • Ben abimi en son 2 hafta once öptüm, onda da zorla😂

0|0
    0|0
  • Abi görmüştüm bazıları çok yakın oluyor bizde asla böyle birşey olmazda olan vardır

0|0
    0|0
    • benimde erkek kardeşim var ama arkadaşımın ailesini garipsedim kardeşi kucagına alıyor kucaklıyor kaldırıyor dokunuyor öpüyor sordum deidm bu napıyo laf dokundurdum o benim kardeşim dedi asla kötü niyetli düşünmez dedi ama bana garip geldi

• Kardeş fantezinmi var ben daha iyi trollüyorum

1|1
    0|0
  • Sitede adap da kalmadı trolünde b*kunu çıkarttınız😒

2|1
    0|0
Yükleniyor...