İstanbul'da güzel club arıyorum, neresi olabilir?

haftasonları deli gibi kalabalık olan, istanbulda popüler clublar arıyorum. kız arkadaşımla gideceğim. sap dolu olmazsa sevinirim. rahatsız edilmek istemiyoruz.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• efenim şöyle anlatıyım. Nish mekanlara gitmen lazım. Şimdi ismi çok bilindik yerlerde atlet çok ama şunu söyliyim atletin olmadığı ortam da az bulursun ben sana az bulacağın mekanları sayıyım. Bir kere nişantaşı herkesin bilmediği bi yer. Genelde herkes kuruçeşme tarafına gider supperdı, sapphiredi, mojitoydu, matizz di burada atlet de çok gerçekten insan gibi insan da. Haaa kalabalık mekan arıyosan yani deli gibi o zaman atletlere bi şey demiyceksin ama nezih ortamlara gitmek istiyosan nişantaşı scotch club, ice moon, beano club, corridor önerebileceklerim. Buralar pahalı mekanlardır da aynı zamanda. Giyim kuşam da önemlidir. Kuruçeşme tarafında ise anjelique club ve blackk nezih ortama sahip güzel gece kulüpleridir. Daha başka sormak istediğin olursa cevaplarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• 360'da problem yaşamazsın. Çok süper çalmaz ama manzara ve ortam iyi.

0|0
    0|0
  • mojito var bir de 1453 ikisi de kuruçeşme de sen nerede oturuyorsun ki.

0|0
    0|0
  • aceleniz yoksa 4 Aralık cümartesi gecesi SAPHHİRE de ''deep black party2'' var tıka basa dolu olacaktır..

yok bu gece gitmek istiyorum dersen BeeGee ve Ferhat Albayrak / The Hall Istanbul da mixer başına geçiyorlar...

0|0
    0|0
  • hem deli gibi kalabalik hem rahatsiz edilmeyecegin bir club henuz dunyada kurulmadi

0|1
    0|0
    • parayi verince damsiz da aliniyor o damlar iceride postalaniyor da

• Bazı yerlerin adı çıkmıştır. Bilmediğim için soruyorum. Lütfen bilginiz yoksa muhalefet yapmayın.

• kadıköyde güzel mekanlar var.. bi uğra istersen..

0|0
    0|0
  • Kadri'nin Götürdüğü Yere Git :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...