Eski dizileri hatırlayanlar var mı? Aynalı tahir falan?

Arkadaşlar küçüklüğümde severek izlediğim 3 dizi vardı.. Biri aynalı tahir Alişan oynuyordu onu hatırlıyorum ikincisinde ya Elmas diye bir oyuncu vardı ya da dizinin adı Elmasdı herhalde.. Bir de ay dede vardı bu kadarını hatırlıyorum sadece malesef. Üçüncü diziye dair hatırladığım "minik cadı" dizinin adı mı öyle diye baktım ama öyle bir dizi yokmuş.. Bir kadın vardı işte kız'a sürekli minik cadı diyordu bir de sürekli burunlarını birbirlerine değdiriyorlardı.. Bir tane de Ada'm vardı esmer, sürekli simit arabası ile geziyor ve onlara yardım ediyor.. Kast ettiğim dizileri hatırlayan varsa yazabilir mi lütfen? :-)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• besık kertmesı , bucur cadı , aynalı tahır bende cok severdım bu dızlerı bı de kucuk besleme vardı muthıstı o da

0|0
    0|0
    • sımıt arabası degıldı o kofte arabasıydı. koftecı abbas tı adamın adı

• ahh sımdı nerde o tarz dızıler

• Aynen ya şimdiki dizilerin hepsi aşk meşk, fitne fesatlık Hakkı'nda Türk'lerde başka konu kalmamış. Yalnız şimdi olsa izlemem eskiden izlediğim dizileri geçmişe bakılırsa çok saçma hatta konusu olmayan dizileri izlemişim yahu 😄 Yine de güzeldi o Zaman'lar hergün aynı saatte başlıyor diye televizyonun karşısında beklediğim günleri hatırlıyor ve özlüyorum. Şimdi ise Game of thrones, Prison Break, Breaking Bad vs.

Erkekler Ne Diyor 7

• eskiden su içiyoduk testiden :D aynalı tahir, yedi numara, ayrılsak da beraberiz, kaygısızlar başka dizi seyretmezdim bide ebru gündeşin dizileri olurdu fırtınalar koparsa kopsun bazende ona bakardım.

0|0
    0|0
  • Tatli cadi o dizi betus muydu ne. kizin adi :))) bide bir adam vardi hep kizin annesine asikti :)))

0|0
    0|0
  • Kurt kapani , memoli ve deli yurek... :)

0|0
    0|0
  • Bizim gençliğin dizilerini siz ergenler bilmezsiniz

0|0
    0|0
  • Yılan Hikayesi 4ever.

0|0
    0|0
  • Bücür cadı

0|0
    0|0
  • Böyle mi olacakti