Dil okulları hakkında ,

Amerikan Kültür Derneği'ne daha önce giden var mı ? Varsa fiyatları hakkında bilgisi olan ve kalitesi hakkında bilgi verebilir mi? Aynı şekilde

Cambridge Language hakkında bilgisi olan varsa? Hangisi daha iyi. Kararsız kaldım..

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dil öğrenmenin en güzel yolu öncelikle kendi dilinin kurallarını bilmek ve temel bilgileri sahipseniz güzel kaynaklardan hazırlanmak. Dil öğren ve dil sınavlarına hazırlanmak bir birinden biraz farklılık arz ediyor. Dili konuşmak yazmak anlamak istiyorum diyorsanız temel gramer bilgisinden sonra bol okumak parça çevirisi yapmak izlemek dinlemek kelime alıştırmaları yapmak en güzel yöntemdir. Kurslar sadece yol gösterir ve üzerinizden para kazanır

0|0
    0|0
    • Gramar bilgim var. İngilizcem iyi denilecek bir seviyede . Yalnız sertifika almak ve yurt dışınada gitmek istiyorum. Pratik ingilizcemi geliştirmem gerekiyor. Gündelik konuşma dilinde bilgisayar ortamında ( translate kullanmadan ) konuşabiliyorum. Fakat yüzyüze gelince duraksamalar oluyor, düşünüyüorum ve öyle cevap verıyorum. Bu durumdan rahatsız oluyorum ve geliştirmek istiyorum. Ana dilim gibi konşmak için :)

• beni arkadaşlığa almıyorsun yani :)

• kursa gideceğine ben sana öğretirim sen de bana öğretirsin telefonun android veya iphone mi sözlük önereyim

Erkekler Ne Diyor 7

• amerikan kültürü kesinlikle önermem sınıfta 1 kişi bilemi memnun olmaz.

çok rezil kurumsallıkdan bihaber sözleşmeyi imzalattıktan sonra 16 ders saatinide geçmişsen en ufak bir çözümde bile destek göremeyeceğin rezalet bir ortam.

eğitim kaliteside iyi değildir. gidersin değmez.

tavsiyem sözleşmelerini iyi oku kayıt olacaksan muhtemelen yetersiz eğitimden şikayetçi olup bırakmak isteyeceksin ama iş isten geçmiş olacak : > ona göre düşün çok ilginç tavır sergiliyorlar etik olmayan sözleşmelerine güvenerek

hepsi benzer stratejide ilerliyor ama berlitz e bir bak yinede diğer söylediğinide bilmiyorum.

sormak istediğin olursa özelden sor burada destan yazdırma bana. : Z

0|0
    0|0
    • Açıkcası onların sözleşmelerinde bırakmak isterseniz gördüğünüz ders saati kadarını alır , geri kalan parayı iade ederiz yazıyordu ama.. Bilemedim şimdi.

• ilk 16 ders saati için geçerli hangi amerikan kültür. dediğim gibi zaten yetersiz. öğretmenler gayet güzel konuşuyor ama öğretmeyi bilmiyor keratalar. artı olarak kimsenin birbirinden haberi yok merkezleri antalyada.. bir durum olsa oraya yönlendiriyorlar orası ile şube arasında kalıyorsun biri farklı biri farklı dediğim gibi çok rezil bir kurum.

senin amacın nedir ingilizcede ona göre yoğunlaş kurslar çok çözüm değil çalışarak kendin bir çok şeyi aşabilirsin.

• Anladım , vazgeçtim şuan amerikan kültürden. Cambridge ya da kendım birşeyler yapıcam artık

• The vegetarian diet is becoming increasingly popular all the time. Is the vegetarian or meat diet better? A decade ago and earlier, the impression was that a vegetarian diet was lacking in the nutrients found in meat products. Today though, through research and nutritional science, it has been proven that all the nutrients found in meat may at the same time be found in the correct vegetarian diet. Some may argue that by only consuming meat that is low in fat, meat and vegetarian diets have identical benefits. This is true only if one eats only very low fat meat. The lack of meat is not necessarily the main benefit of to the vegetarian. Vegetarians tend to eat more fruits, vegetables and grains than the meat eater. They also tend not to use tobacco and excessive alcohol. Moreover, vegetarians tend to get more exercise.

Bunu çevir sadece sözlük kullan google filan kullanma :)

0|0
    0|0
  • Türkçe'nin dil yapısınını tamamen öğrenmeden başka dil öğrenmek sıkıntı. başka dil üzerinden kendi dilimizi değil, kendi dilimiz üzerinden başka dilleri öğrenmek daha kalıcı olacaktır.

Amerikan Kültür Derneği'nin Niğde şubesinin beş para etmez olduğunu söyleyebilriim. Diğer illere yorum yapamayacağım.

0|0
    0|0
    • İstanbul için :) . Türkçem iyidir :)

• hmm... hayırlısı. umarım iyi bir yer bulur geliştirirsin kendini. geliştirmekle de olmuyor. sürekli tekrar olacak ki körelmeyesin. :/

• Doğru, bakalım olmadı hazırlık Cd lerini alıcam :)

• ben iki kur almistim hocam amerikaliydi faydasini gordum ama pahaliydi baya

0|0
    0|0
  • 1. kursa ben gittim ama gittikten sonra eğer hele birde çalışıyorsan türkiyede cidden zor olduğunu düşündüm yani birisine odaklanman gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Öğrenciyim okuyorum, benim için zor olmaz. Faydasını gördünüzmü?

• faydasının olmadığını söylemek tabiki imkansız bence eğer altyapınız varsa kursa biel gitmeden bu iş halledilebilir iş tamamen irade ve sabır meselesi diyorum ben

• Alt yapı fazlasıyla var.. Sadece sertifika almak ve beni yurtdışına yollayabilecek bir dil okulu arıyorum , kendimi geliştirmem gerekiyor ayrıca.

• bu konuda yardım ede bilirim sana ben ingiziliz kültüre gidiyorum:)

0|0
    0|0
  • amerikan kültür leş fiyatlar 2.300-2.400 falandı..cambrigdeyi hiç bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tek bilidğim amerikan kültür çok pahalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...