En sevdiğiniz , yoluna öleceğiniz kitap yazarı?

1-Chuck Palahniuk
2-Dan Brown

Ve kitapların adını hatırlıyor ve beğeniyorsanız , bu yazarın başarısıdır.
Ancak kitap size "bunu hangi dahi yazdı lan" dedirtip yazarına baktırıyor ve o yazarı hatırlıyorsanız , bu doğaüstüdür.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• görünmez canavarları okudum chuck tan. birkaç eleştiri dışında çok sevmiştim. hala da açıp altını çizdiğim yerleri okudum. dan brown un da üç kitabını okudum o da iyi ama kendini tekrarlıyor konusu hep aynı. bu tarz seviyorsan grange öneririm. koloni harikadır.

yolunda öleceğim yazar yok da unutmadığım, unutamayacağım kitaplar elbette var

0|1
    0|0
    • Grange söylenmişti , bir ara bakmalıyım sanırım.

Chuck'dan Gösteri Peygamberi'ni okumanı şiddetle öneririm. Fight Club'ta çok iyi , tüm kitaplarını okuyacağım ancak henüz hiç bir şikayetim yok. Tıkanma bittiğinde Görünmez Canavarlara geçeceğim ben de masada duruyor o.

Dan Brown'ın tekrarlaması olayı Da Vinci - Melekler ve Şeytanlar - Kayıp Sembol'de vardı , diğer 3 kitabında bunu pek hissetmedim açıkçası , İhanet Noktası tamamen ayrı bir dünyaydı mesela.

• Ben hep Ayrıntı'dan alıyorum , ve güzel. Ama "Fight Club" çağın dışında bir kitap ve kelime seçimlerinin çok iyi olması gerekiyor. Ayrıntı dışında bulabilirsen herhangi bir tanesinden al.

• Tamamdır teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 5

• Canan Tan, Sarah Jio.

0|1
    0|0
  • J. C. Grange
    Kurt Vonnegut
    Dostoyevski
    Chuck Palahniuk
    Sıralama yapmadim

0|1
    0|0
    • Chuck'ın tüm kitaplarını bitirmek üzereyim , sıraya ne tavsiye edersin?

• Grange fransanin stephen king i olarak anılır. Gerisine sen karar ver

• Kararımı verdim , Steph'i sevmiyorum , ona da bayılmayacağım , ama teşekkür ederim önerin için :D

• Dan brown'u bende severim.. Da vincinin şifresi romanını okumuştum içinde kilitlendim resmen.
    Yaşar kemal'i de çok seviyorum ince memed romanı vardı onunda 4 ciltlik 4ünüde okudum bittiğinde oturup ağladım resmen niye bitti diye :)

0|0
    0|0
    • Ahh bir yanlışlık yaptım :)

• Hah kayıp sembolüde okudum :) Mutlaka bakıcam bu kitaplara da teşekkür ederim :)

• Önemli değil , iyi günler :D

• Ne ölecem elin yazarına

0|0
    0|0
  • yok öyle kitap yazar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yoluna niye oleyim olum ama dan brown iyidir

0|1
    0|0
  • Hakan Günday kinyas ve Kayra kitabında kitapların yazarların düşüncelerini satması olarak yorumluyor ve ben kendi düşüncemi üretemeyecek ve başkalarının düşüncelerine para verecek kadar aciz miyim diyor bu açıdan bakıldığında soru eziklik belirtisi.
    Roman türünde ev sevdiğim parfümün dansıdir yazarı Tom Robinson ve bu adam bir dahi ben bile yazamam öyle güzel yazmış diyebilirim lakin o kitabı uyuşturucu kullanmadan yazdığına beni kimse inandıramaz. Chuck abimizi de chaos projectten dolayi severek takip ediyorum. Hayırlı işler.

0|0
    0|0
  • kitap okumuyom kültürsüzüm

0|1
    0|0
Yükleniyor...