Böyle insanlar gercekten mutlu olurlarmi

1 senedir beraberdik, benden ayrildi anlasamioruz gelecegimizi goremiorm diye vs vs.. 2 ay oldu, ilk ay siirler yaziodu oraya buraya, beni unutamadigini ozledigini sevdigini soyluodu insanlara ama mantikli gelmiomus barismamiz, kapimda sabahladigini soyledi arkadasa, banada demisti dune kadar kapinda yatip kalkiodum ama sogudum diye, simdiyse yeni sevgilisi oldugunu ogrendim, resim koymus, 1 aydir beraberlermis, en cok kendime ona yalvardigim icin kiziorum, ciddilermis diye duydum, 1 senelik iliskisini bitirp 1 ay sonra baskasiyla ciddi oldugunu soyleyen bir adam, tek istedigim beni haksiz yere suclayarak ayrildi, oda benim yasadiklarimi hissetsin anlasin..

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ee biten bitmiş sonucda anlasin yeni manita yapar sıkıntı yok :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yalancı bır ınsanla kım mutlu olurkı

0|0
    0|0
  • kendi yoluna giden birinden daha ne istiyorsun.Sana sevgisi yalanmış kurtuldun işte bırak başkasına dert olsun..

1|0
    0|0
  • o insanda salaklık var kusura bakma böyle bir insana sen nasıl kapıldın çok merak ediyorum

0|0
    0|0
    • Bende bilmiorm, benimleyken cok baskaydi, simdiyse ondan igreniorm..

• bence ayrıl bir an önce düşünmemeye bak sen nasıl istersen

• Ayril derken? Zaten o ayrildi benden 2 ay once, 1 aydir bir baskasiyla cikiomus :) benim icin bitti zaten ama merak ediorum bu insan nasil bole bisey yapar diye, allah buyuktur diorm, bana yaptiklarini elbet birgun onada yasatirlar.

• raad ol hrkes yapptıgnı ceker gun gerlır devran doner sap doner vs ynı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bitmiş gitmiş. boşver ne yaparsa yapsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...