Nissan Mayis Sonu İstanbul'da Olacagim 3 gunlugune?

Bana nereleri tavsiye edersiniz gezmem icin.. Planli bir sekilde..

1|2
2|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• bende Nisan sonu istanbuldayım hava güzel olsa bari gezmek kolay iş ortaköye falan git bebek moda boğaz turu yap 2 saat 15 tl falan gayet güzel zaten trafik engelliyor ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İstanbul çok severim..

Ben tarihi sevdiğim için tavsiyem,
    Topkapı surlarının içinden başladım.. O surlara girerken sahabe mezarları var fatihayı dilimdem düşürmeden gezdim yaya bir şekilde..

Ordan yürüyerek Eyüp sultana gittim öğlen namazına kadar bir yasin okudum Türbede.. Namazdan sonra eyüp mezarlığını içinde geze geze piyer lotiye çıktım..

Ordan atladım Aksaray da indim.. Yürüyerek Laleli, Beyazıt Cami, Çemberli taş Sultan Ahmet Ayasofya.. Altı Gülhane parkı.. Topkapı sarayı.. Abdestsiz gezme.. Kutsal emanetler var 24 saat Canlı Kur'an okunur..

Eminönüne geç.. Balık ekmek, şalgam, turşu yapmadan olmaz.. Süleymaniye.. Mimar Sinan'ın Ustalık eseri.. Fatih camii.. Atamız Fatih Sultan Mehmet in kabri..
    Beyoğlu, Galata Kulesi.. İstiklal caddesi..

Ordan çıktım mutlaka vapura bin.. Çay simit yap.. Martılara simit at.. Üsküdara geçtim..

Off Üsküdar.. Yeryüzünde Cennetten bir numune.. Mihrimah Caminde namaz kılmadan asla gitmem İstanbuldan...

Aziz Mahmud Hüdayiyi ziyaret etmeden olmaz.. Şöyle sahile in bir Kız Kulesi yap.. Yanında yârin olursa dadından yenmez..

Ordan atla Çamlıca'ya çık.. İstanbul ayaklarının altında..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Nissan araç kiralama. Bebekte cafe nero var deniz kıyısında kahve iç orda

0|0
    0|0
Yükleniyor...