Güneş, dünyayı aydınlatırken, uzay neden karanlık?

Kişisel fikirlerinizi merak ediyorum 😉
Yaşlı dedeye sordum "uzay ne ki" dedi

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• dunya kadar gunese yakin olmadiklari icindir :l

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• resmılestı dıkkat !!!

jüpiterden dünyamıza gelen mutantlar ışın kılıçları ve hiperoptik basküler dondurucu silahları ile facebook hesabınıza saldırıp ele geçiriyorlar ve sizin adınıza paylaşım yapıp hesabınızda jüpiterce paylaşımlarda bulunuyorlarmış. bununla da kalmayıp hiperoptik basküler dondurucu silahlarının yaktığı mazotu da size faturalandırıp kredi kartlarınızdan otomatik tahsil ediyorlarmış. lütfen dikkat! bu mesajı paylaşmak yetmez, duvarınıza kopyalayıp yapıştırın hatta 5 arkaşınızın da duvarında paylaşın ne olur ne olmaz biz işimizi garantiye alalım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kafamda deli sorular

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aslinda gunesin yani yildizin uzayin bir kismi cok kucuk aydinlatiliyor faakt isiklar bir sure aonra kesiliyor bunun nedeni yercekimsel olay ve karanlik maddedir.

0|1
    0|0
  • güneşi odanın içinde bir lamba olarak düşünmek yanlış. güneş ışınları sonsuza dek gitmez. her gezegen arası boşlukların siyah gözükmesi sonsuzluğa gittiğindendir ve sen bunu karanlık olarak görüyorsun 😖

0|1
    0|0
  • Uzaya gitmedim hic

0|1
    0|0
  • Dünyada gündüz diye birisi var bide gece var tabi aslında dünyayı gündüz aydınlatıyor. 😄😄😄

0|1
    0|0
  • Aydınlık olmasi için bir cisim lazim. Uzay boşluk oldugu icin aydınlanamıyor.

0|1
    0|0
  • Ilginc soru kanki

0|1
    0|0
Yükleniyor...