Pucca hakkında ? (:)

Pucca'yı hepimiz duymusuzdur artık dimi? duymadıysakda önemli degil zaten :D

Peki bunun kıtapları hakkında ne düsünüyoruz?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• kitaplarını okudum. eglenceli, kafa acmayan seyler ama bir yerden sonra 'nan bir insan hayatını tamamen erkekler üzerine mi kurar?' diyorsun. cocukluguna da cok üzülmüştüm (gercekse tabi. orası muallak). biraz da bridget jones özentiliği var kitaplarında.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Pucca'yı görünce futbolcu sandım :D

1|0
    0|0
  • ! gecede 4 kitabı okunacak tek insan

1|0
    0|0
    • aynen bende oyle dusunuyorum

• herkes kendinden bir şey buluyor yani günümüzü anlatıyor ileride olabiliecekleri anlatıyor ve çok güzel bir dili var

• bende hepsını okudum aynı dusuncedeyım :))

• Okurken sarfettiğin eforu düşün.. Harcadığın enerjiyi düşün..

Bu kıymetli gücü "melisa p.", "pucca" b*k püsür için harcayamam.. Kafa doluluğu için bir edebi metin okuyacaksan Dostoyevski oku..

0|0
    1|0
  • inanılmaz bir hayal aleminde yaşıyordu.İyi sattı hayallerini millete, parayı da götürdü.

0|0
    1|0
  • paranın dibine vurdu işte amac buydu işlem tamam

0|0
    0|0
  • sıradışı düşüncelere açığım severim

0|0
    0|0
  • senden duymuş oldum

0|0
    0|0
  • Duymadım, foğraflarına baktığımda koca kulaklı siyah insanımsılar çıktı.

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum duymaz olaydım ))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben okudum hepsini. Aslında bir "yazar" niteliğinde alınıp okuncak bir eser değil tabiki ama ben seviyorum ya :D

1|0
    0|0
  • insanı sürüklüyor durmadan acayip eğleniyorsun okurken bile yeri geliyor kendini buluyor yeri geliyor yok artık diyorsun bütün kitaplarını 1 haftada bitirmiştim ama kitaplarındaki en güzel şey gerçekten çok doğal ve bu bana kitabı daha çok sevdiriyor. Umarım devamı gelir.

1|0
    0|0
  • imzalı kitabı bile var ama Pinkfreud bana göre daha iyi.

1|1
    0|0
  • Blog yazarlığından çok iyi ilerletti twitter dan takip ettiğim kadarıyla eğlenceli biri

1|0
    0|0
  • yaratıcı ve eğlenceli buluyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...