Survivor hakkında bir sorum olacak...

bu gönüllüler adasındaki duygu ve bozok arasındaki tartışmada hangi tarafı haklı buluyorsunuz arkadaşlar?ve hal ve hareketlerinini nasıl yorumlarsınız:)

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• duygu bir kadin olarak sesi fazla cikiyo diye dislaniyo, duygu aralarindaki en anlayisli, yeri geldiginde sonuna kadarda susmasini bilen bir kiz, ona haksizlik ediliyodu ama hakki yenmedi, suanda hakettigi gibi adada, ilerki bölumlerde görceksiniz aralari duzelcek cunku duyguya saygi duycaklar

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ikside aynı bokun kaşığı yani bozok yaşından dolayı ben resisim diyo artistlik yapıyo..duyguda bir bayan olarak ağırlığa sahip olmayan hafif meşrep birisi bir bayan öyle her lafa çata çat girmez çirkefleşip...kadın bekler zamanı gelince gayet sakin bir şekilde öyle bir laf koyar ki erkeğin kıçı başı dağılır kadın budur erkeği dağıtabilmeyi bilmeli...

0|0
    0|0
  • Hic seyretmedim...

0|0
    0|0
  • ya adada hiç bir şey samimi değil kavgalar bile yapmacık eskiden bir tadı tuzu var dı artık iyice çirkefliğe vurdular.

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim 1-Herşey Kurgu 2- Acun'u sevmem...

0|2
    0|0
  • taraf tutmuyorum. iyi olan kazansın.

0|0
    0|0
  • Siz mal mal seyredin

Acun malı götürsün

0|1
    1|0
  • bozok diktatör gibi o ne öyle be yavşak herif .!

0|0
    1|0
  • Bozok ney la?

0|0
    0|0
  • acun haklı ya kesinlikle

0|0
    0|0
  • survivor programının oynatıldığından haberim bile yoktu sizden duydum şimdi:))

0|0
    0|0
  • Bütün sorunları hallettık, bu kaldı mk

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayırdır:))

0|0
    0|0
  • o kız gönüllü ama binbir gecede oynamıştı

0|0
    0|0
  • duygu çok itiici geliyor bana gereksiz yere tartışma yaratıyor.. bozok da daha ilk günden kendini oranın lideri sandı galiba kendini beğenmiş.. ikisini de sevmiyorum

0|0
    0|0
  • derdim değil

0|1
    0|0
  • ikiside g*tüm gibi (dicem ama benimkine ayıp olcak)

0|0
    0|0
  • Al birini vur ötekine ama ikisi arasında Bozok haklı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...