Cristiano Ronaldo mu, Lionel Messi mi?

Sizce hangisi daha yetenekli Ronaldo mu Messi mi...

0|0
19|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bana Ronaldo gibi geliyor. Messi abartı iyi bir düzende oynuyor. Ama keratanın 50'ye yakın gol ve asisti var ligde. Teknik değil de hissetirdikleri ile Ronaldo daha etkileyici geliyor bana.

0|2
    0|0
    • bence messiyi messi yapan xavi iniesta gibi yetenekli oyuncular. Ronaldo daha çok kişisel yetenekleriyle ön plana çıkıyor bence

• Messi Xavi ve İniestayla oynarken Ronaldo Sabri Sarıoğlu veya İbrahim üzülmezlemi oynuyor?Real madrid takımını köy takımı yaptın bu yorumunla

• xavi ve iniesta gibi bana iki adam göster madridde. madridin kadrosunu kötülemiyorum ama xavi iniesta ikiside mükkemmel adam

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 30

• Cristiano Ronaldo nun kariyer basamaklarını nasıl çıktığını görmek lazım.

S lizbon-m.Utd ve son olarak Real..attığı gol sayısı üstlendiği sorumluluk her sene üstüne koyarak inanılmaz bir kariyere sahip şu an Ronaldo.herkesin dediğine katılıyorum Messi takım oyununun inanılmaz bir parçası ama takımdan bağımsız değerlendirmede Ronaldo birkaç adım öndedir

Not:hala varsa izlemeyen Ronaldo belgeselini izlesinler ve o adamın sadece "ego"dan ibaret biri olmadığını dahası yetenekli olup olmadığını anlarlar.

0|0
    0|0
  • Soru çok saçma. Tabi ki messi

0|0
    0|1
    • saçmadan kastın ne anlamadım ki

• ben site halkının cevabını merak ettim belki :))))

• Sende haklısın kardeş ;)Ama insanlar ronaldoyu artistliğinden ve yakışıklılığından seviyor.Bende ronaldonun insan üstü bir futbolcu olduğunu iddia ediyorum ama Messi ye uzaylı diyolar biliyosun.:))

• Messi tabiki.Adamın almadığı ödül kalmadı.Messi daha kıvrak.Ronaldonun messiden bi tek iyi yanı var vuruşları Messi ondada geliştiriyo kendini frikikden salladı geçenlerde bi tane.

0|0
    0|0
  • ya karakterlerini yiyeyim oynadıkları oyuna bakınca messi neler yapıyor öyle be reel betis teknik direktörü maç sonrası toplantısında messi için diyor ki

onun durdurmak için bir tüfekle vurmak gerekiyor galiba.)

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • CRISTIANO RONALDO..

portekiz kariyeri üzerine ingilterede mancheste kariyeri sonra gel üstüne madriddE 39 gol at rekor kır.

bu kadar üstüne koyarak ilerleyen bir oyuncu kendini birden fazla yerde kanıtladığı ve hep daha iyiye gittiği için.soru zaten bireyselliği soruyo %100 ronaldo.xavinesta olmadan bunları yaptığını unutmayalım.

tamam eyvallah barcelona aldı yürüdü ama birebir kıyaslamada ronaldo derim..

0|0
    0|0
    • katılıyorum messiyi oynatan 2 tane adam var arkasında arjantinde o yüzden sönük zaten oynatıcak adam yok tek başına yapamıyor ronaldinhonun brezilya milli takımında beklentileri karşılayamadığı gibi oynatanlar var barca da ronaldo bireysel yetenek yıldızı

• açık ara messi

0|0
    0|0
  • leo messi tabiki...

0|0
    0|0
  • Ronaldo

1|0
    0|0
  • MESSİ

0|0
    0|1
  • ikiside çok iyi , neden habire ikisini kıyaslıyoruz ki , ronaldo forvet bile oynamıyordu önceden ama adam büyük golcü.messide çok iyi oyuncu...

0|0
    0|0
  • Bu rekabet ikisinin de kendilerini daha çok geliştirmesi bakımından etkili oluyor ama fazla söze gerek yok,Messi.

0|0
    0|0
  • messi diyorum

0|0
    0|0
  • ne kadar messi olsa da .. ben ronaldo diyenlerdenim..

0|0
    0|0
  • Messi

1|0
    0|0
  • C.ronaldo.

0|1
    0|1
  • Cristiano Ronaldo...

0|0
    0|0
  • Messi...

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo tabi ki de

0|0
    0|0
  • ronaldo kızlar bizden daha iyi biliyor gibime geldi :))

0|0
    0|0
  • marco van basten

0|0
    0|0
  • İnsan olarak Ronaldo

Uzaylı olarak Messi.

0|0
    0|0
  • Neymar

0|0
    0|0
  • Messi geçen sezon 50 gol atarak bu tartışmaya son noktayı koymuştu en iyisi messi

0|0
    0|0
  • biz messiciyiz abi

0|0
    0|0
  • Sabri Sarıoğlu

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Messi tabiki. En iyi olduğunu defalarca kanıtlamış bir futbolcu. The best.

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Messi, bu adam neyin nessi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...