Sanatın içine nasıl girilir?

Sanatçılara, özellikle ressamlara her zaman büyük hayranlık beslemiş ve özenmişimdir, ama nereden başlamam gerektiğini bilmiyorum. Biraz yardım edebilir misiniz?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bende resamlara ilgi duyardım ve bu işe karikatür tarzı karakalem ile başladım şuanda'da bir resim yapıyorum muzik eşliğinde anlam içeren resimler yapmak çok hoşuma gidiyor ve bitikden sonra yakıyorum bende bundan keyif alıyorum bence sende böyle başla? Hatta karşılıklı resimlerimizi paylaşıp yorum yapmak isterim hoşuma gider sorun olmasa ☺️

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana gel :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir resim kursuna yazılabilirsin. Sonrasında yaşın kaç bilmiyorum üniversitede ilgili bölüm okuyabilir, kendine ait bir resim sergisi açabilir ve adını duyurabilirsin.

0|0
    0|0
  • Gidip gezecez sergileri bir adamın yoksa zor biraz

0|0
    0|0
  • Sanatcı mı olmak ıstıyosun yoksa sanat ıle ılgılı bılgı mı edınmek ıstıyosun anlamadım?

0|0
    0|0
  • girip napcan bosver

0|0
    0|0
  • rahmetli bob ross vardı izlerdik trt de.

0|0
    0|0
  • Resim yapmayı mı yoksa ressamlari tanımayi mi istiyorsun

0|0
    0|0
  • sanat buysa başta açman lazım bir yerlerini sonra başla free stayla olarak işe :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Seni annemle tanıştırayım. Ama geleneksel sanatları icra ediyor.
    Devlet sanatçısı kendisi.

0|0
    0|0
  • Egitimle destekle...

0|0
    0|0
  • Kendin al eline kagit kalem. karalamaya başla sonrası gelir bide ders almak da önemli kendin karalayarak çok ileri gidemezsin

0|0
    0|0
  • Eğitim alabilirsin , yağlı boya filan ben kendimi bildim bileli resim çiziyorum çizdikçe gelişiyorsun gerçekten zamanla her şeyi öğreniyorsun bunu ben mi çizdim diyebilirsin ileride sen emek göster gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Resim kurşuna git

0|0
    0|0
  • Manken olursan her camia sana kapılarını açıyor. Manken olmadan oyuncu bile olunmuyor düşün. Olursan sabancilara gelin bile olabilirsiniz. Ha pardon sen başka bir şey sordun ☺

0|0
    0|0
Yükleniyor...