Size yeni bir din söyleyeceğim ne düşünüyorsunuz?

insanın tanrısı yine insanmı. ne anlamda tanrı. şu anlamda sizce insanlar gelecekte çok geliştikleri için (gelişmekten kastım çooooooook gelişildi akılalmaz şekilde) geçmişe veya geleceğe yolculuk yapabiliyorlar ya da aslında geçmişle iç içe yaşaybiliyorlar ve bizim zamanımıza gelip. yaptığımız kötü durumların ilerde onlar gördükleri için, biliyor ve bizlere peygamberler ya da bazı insanların kafalarıyla haber vermeye çalışmıyorlarmıdır sizce.

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Ne diyon yaa. Git bir kelime-i şehadet getir

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adam aşmış asdfgh

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Otobanda karşıdan gelenlerin dikkat arkada poliz kontrolu var anlamında dörtlü yakıp kapaması gibi bişey mi bu kardes

0|1
    0|0
    • hemen hemen... bazıları var anlamaz polise yakalanır.

• tabi ki cittiyim bu soruyu sordum çünkü iki izlediğim filimde bu konu işlenmişti oha ya yeni dinlerle mi karşılaşacaz diye düşünmüştüm acaba fark edenler var mı diye sordum yokmuş anlaşılan.

• Anladım :)

• Lütfen bunları düşünme cidden

0|1
    0|0
  • sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben uçan spagetti canavarı dinine mensubum dinlemicem bana ne 😂

0|1
    0|0
  • Nerelere girdin sen. Bu kdr dusunme gercekten iyi değil . :) calismiyorlardir. Kaderi bozarsan daha kotusu basina gelebilir. Kimse nolcagini bilemez.

0|1
    0|0
    • düşünmezsem ne yapayım başka.

• Bak 20 yasindasin gir flort iliski konularina takil. Oh hayat mis

• bak hakaret etme bana ben hayvanmıyım düşünmeyi bırakıp cinsellik peşinde koşayım ben insanım ve insanın en önemli özelliği düşünmek bu devirde bu denli değerden düşeceğini kim bilebilirdi ki.

• la cinlerimi insan diye bize yuturuyon gelecekten haber veriyorlar mk git la

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• abi kusura bakma ama böyle iğrenç bi' anlatım görmedim uzun zamandır. bilim kurgu sevmem. ilgimi çeker. din konusunda çözümleme yapma kahrolduk burda be kardeş.

0|1
    0|0
  • Senaryo güzel ama mantık hatalı / Öyle bir durumda o peygamberler köhne ve mantıksız buyruklar vermezdi :)

1|0
    0|0
    • gelecekte insanların neyin farkına varacağını nereden bilebilirsin sen daha 100 senedir krallık devrinden çıkmışsın.. belki gelecekte yine krallık benzeri bir durum gerekti.

• Geleceğe geçmişe gitme diye bir şey olamaz.
    Flash yalan kardeş fazla izleme

1|1
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar fazla din var ve bazıları birbirine çok benziyor

0|0
    0|0