İstanbul'da kiralık ev arıyorum.

Arkadaşlar işim gereği Ankara'dan istanbul'a taşınıyorum. ve İş yerim Beşiktaş'ta olacak. ulaşım sorunu çekmeyeceğim sosyal olanakları iyi olan semtler hakkında bilgi verebilir misiniz? aylık verebileceğim kira 1000-1200 tl arasında bir de tek kalacağım için mahalle baskısı olmayan bir yer olsun?

Güncellemeler:
arkadaşlar beşiktaş ulus mah hakkında bilgi verebilir misiniz? trafik sorun olur mu bana çok nezih bir yer gibi geldi de?

arkadaşlar evi cihangirde tuttum yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.biraz düşündüğümden pahalıya patladı ama içime sindi ama istanbul ankaraya göre çok pahalı. ve genelde evler çok eski ve bakımsız. yani verilen paraya değmiyor ?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• beşiktaş ve şişli taraflarında bu fiyata gayet güzel evler bulabilirsin. şişli'de osmanbey ve kurtuluş tarafında rahat rahat bulursun özellikle. zaten beşiktaş istanbul'un göbeği sayılır, gelişmiş ve hareketli semtlerin tam ortasında. mahalle baskısı yapmaya kimsenin gücü yetmez o civarda kolay kolay:)

0|0
    0|0
    • Şişli ve Kurtuluş'tan Beşiktaş'a gelmek sabahları trafik yüzünden zor oluyor. Üsküdar'da oturması bile çok daha kolay işe gitmesini sağlar.

• teşekkür ederim arkadaşlar

• annem orada 1200 liraya ev bulman zor biraz, ama bulursan da kaçırma. bir bakmışsın, kapı komşun m. ali erbil olmuş:)) asortiktir biraz yani, eh trafik vardır biraz...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• kabataş'ta ya da yıldız'da bu fiyat aralığında evler bulabilirsin rahatlıkla. beşiktaş'ta, merkezde arıyorsan anca giriş kat filan olur bu fiyata. bodrum kat hatta... ama o semtler hem çok yakın hatta beşiktaş'a dahil hem nezih... fiyat aralığına da uygun.

hayırlı olsun. : )

0|0
    0|0
  • etilerin yukarısında kalır 1.ulus 2.ulus diye uzar gider gayet elit ve nezih bir semt.

İşe gidiş geliş saatleri haricinde ''58UL'' numaralı otobüsü kullanırsan 15- 20 dakika sürer beşiktaşa gitmen.

İşe gidiş geliş saatlerinde ise 30-40 dakika sürer..

0|0
    0|0
  • Hurriyetemlak.com buradan beşiktaş sınırları içerisinde bogaz manzaralı gayet nezih mahalle ortamlarında bulunan bir ev bulabilirsin...

0|0
    0|0
  • kartal olmazmııı

0|0
    0|0
Yükleniyor...