Kimler sevgilisinden ayrıldığında arabesk müzik dinler?

dikkatimi çekiyor da normalde hiç arabesk müzik dinlemeyenler ayrılık yaşayınca arabesk dinliyo bana da biraz garip geliyor =) neden acaba normalde dinlenmez de o an dinlenir?

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• Eveeettttttttttttttttttttttttttttttttt,Ceylan'a söven ben onun

Mesele Ne Senin Benden Ayrılman

Nede Benim Sana Darılmam

Ne Aramaman Nede Sormaman

Mesele Şu ki Bende Bitmedi Sevdan

parçsını dinliyorum =(

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Arabesk sevmem ama dertli olmasam bile beni efkara bağlayan vazgeçemediğim nadide şarkılardan birisi Kamuran akkor- bir ateşe attın beni.

0|0
    0|0
  • aynn bnde nrmalde dınlemedıgım tur sarkılar dınlerım arabeskte dahıl

0|0
    0|0
  • cevabı sorunun içinde gizli.

0|1
    0|0
    • bunda ne etkili oluyo söz mü müzik mi her ikisi de mi? daha önce dinlemeyen adam sözünü müziğini nerden biliyo da gidip onu buluyo?

• ben her şeyi merak ederim bunun bir özeli yok ama daha büyük sorunların cvbını bu platformda aramam tabiki de

• haklısın

• ruh halını arabesk anlatıyo cunku

0|0
    0|0
  • arabesk sevmem hiç ama hüzünlü şarkılar seçerim

0|0
    0|0
  • off off zeki muren dnlyorumm.snraa selami sahinn ozledim teninin kkusunu ozledimm ..

0|0
    0|0
  • Ben müzik falan dinlemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü insanın o anki halini içini tam olarak yansıtan tarz odur çoğumuzda ya ağlamak ya da hem ağlayıp hemde o üzüntüden içip kafayı bulmak için dinleriz kardeşim.

0|0
    0|0
    • o zaman sürekli dinleyenlere allah sabır versin demekten başka diyecek bişey bulamıyorum

• çoğu Kardeşlerim o moddan bir türlü çıkamıyo bencede kardeşim amin.

• jiletçiler dinler

0|0
    1|0
  • Kafama ne eserse sarkının içindeki söze göre dinlerim öyle ayrılınca dinleme diye bişi yok ama yeri gelir dinlediğimde olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...