Almanya İçin Bütçe?

Selam gençlik. Temmuz'da Almanya'ya gitmek için uçak bileti aldım. Pasaport vs. hallettim hepsini. Daha önce giden varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim. Sorum şu; 7 günlük gidiyorum. Bir arkadaşımda kalacağım için kalacak yer parası ödemeyeceğim. Bunun dışında ekstralar için yanıma kaç euro götürmem gerekiyor? Yani gezeceğim müzeler olsun, alacağım hediyelikler yapacağım alışverişler... Minimum ne kadar götürmeliyim?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi ne tarafa gidiceksiniz? Hamburg taraflarımı münich tarafları mı Hamburg tarafları ucuz olur münich taraflarına göre.
    Yeme içme gezme tozma müzeler derken 200 -400 euro yeter. 7 gün zaten hep dışarıdan yersen günde 140 euro gider.
    Hediyelik eşyalar nedir bilmiyorum orası sana kalmış. Türk marketleri pahallı olur, Aldi diye bir market var oradan alırsın ya da sizin gideceğiniz yerde yakın ne var bilmiyorum. Et ürünlerinde domuz eti yemiyorsanız schweinefleisch yazan ürünlerden kaçacaksın. Schweine domuz demek.
    Şehir dışına çıkacaksanız trene binin. Öyle hızlı lüks trenlere gerek yok, normal trenlerede binebilirsiniz.

1|0
    0|0
    • Munich'te konaklayacağız. Çok teşekkür ediyorum. Bayağı bilgi sahibi oldum şu an.

• Ben teşekkür ederim. Müzelerin ücretleride 10 euro olması lazım. daha düşük fiyatlı olanlarda var. İlk ayımda 1100 euroyu yemiştim. Ama her haftasonu gezmiştim, şehirler arası trenle takıldım. Dresden var, tarihi bir yer her yer tarih kokar, size uzaktır biraz nerden baksan 400 km dir ama 3-4 saatlik yol eder. İmkan varsa gidin gezin.

Erkekler Ne Diyor 1

• 500 götürsen yeter kanki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim akraba 1 aylığa gitti ailesi toplam 3000 lira harcadı. Benim kısıtlı butcem olsaydı 300 avro yeter bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...