Kısa filmim hakkında yorumlarınız neler?

yönetmenliğini yaptığım ilk kısa filmim yorumlar için şimdiden teşekkürlerr ... =)

link

0|0
920

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 20

• İlk film için güzel , tebrikler .

0|1
    0|0
  • Başarılı bir film sonuna kdar izledim. Ama tabiki "başlangıç" için başarılı. Başarılarının devamını dlerim :) Program ihtiyacın olursa benimle iletişime geçebilirsin :)

0|1
    0|0
  • montaj kısmına hiç ağırlık vermemişsin... kamera geçişlerinde ufak problemler var... ayrıca sahneler arası geçiş yapamamanın sebebi tek kamerayla çekim yapman tekrar tekrar çekimlerdede sahne değiştikçe ortamın seside çok değişiyo... dipses almayan bir kamera ile devam edersen iyi olur. ayrıca ses konusundada mix ve mastering bilen birine danışmalısın... iyi yönleride var, ama onlar zaten ortada olduğu için yazmıyorum önemli olan hataların görülere dikkat edilmesi... başarılar...

0|1
    0|0
    • a teşekkürler ya çekimde canon D7kullandık evet tek kamera idi montaj konusunda sıkıntı yaşadım çünkü elimdeki görüntüler yetersiz geldi bir dahada çekemedik zaten 1-2 günde çektik ses konusunda sıfırım malesef ama yorumun için teşekkür ederim çok bilgilendiriciydi.

• kısa film yarışmalarını oluyor izlemeyi seviyorum ayrı bi hazzı var da bu film sarmadı senden devamını ve iyileri bekliyoruz .

0|1
    0|0
  • ilk filme göre iyi. kurguyu begenmedim dogrusu ve hikayenin vermeye calistigi mesaj biraz eksik kalmis. basarilar :)

0|1
    0|1
  • Başlangıç için güzel..başarılarının devamını dilerim..

0|1
    0|0
  • kanka sen başka bi iş koluna girsen ..

1|1
    0|0
  • Amatör olarak birşeyler ortaya çıkarmaya çalışanları yaptıkları iş berbat da olsa hep takdir etmişimdir.

0|1
    0|0
  • Tebrik ederim.

0|1
    0|0
  • ellerinize sağlık. başarılar dilerim.

çorapçı ne güzel oynamış : )

0|1
    0|1
  • verdiğin mesaj çok güzel biraz hatalar var ancak eminim daha iyi olacaktır başarılar :)

0|1
    0|0
  • amatör olduğunu göz önüne alırsak daha iyi olabilir pes etme

0|1
    0|0
  • İdare eder...

Ayrıca mavilinin memeler lömbür lömbür!11BİR

0|1
    0|1
  • Tebrikler. Güzel bir çalışma.

Mavili olan sen misin yoksa ?

0|1
    0|0
  • yorgan pike mi efem.

0|2
    1|1
  • Güzel olmuş emeğine sağlık

0|1
    0|0
  • Fena değil

daha geliştirmeniz lazım

Polis ne kadar gençmiş :D

Delikanlı elinden geldğini yapmış da kızın oyunculuğunu hiç beğenmedim sevgilisi geldiği halde umursamaz bi tavır takınıyo gibi geldi bana

Biraz daha yaratıcılık biraz daha özverililik olacak bu iş ,)

bak bende seslendirmede yardımcı olurum size ilerde sungun babacandan ders alıyom

bu arada Konservatuarmı okuyorsunuz?

0|0
    0|0
    • yorumlar için teşekkürler öncelikle =)

hayır konservatuar okumuyorum malesef okuyamıyorum yaş nedeni ile

onun dışında sesli çekim yapıyoruz ayrıca dublaj imkanımız pek olmuyor çünkü düblaj montaj süresini uzatıyor . Montajıda ben yaptığım için zahmetli oluyor malesef .

• Oyunculuklar iyide sesler berbat.

İlk filmin madem idare eder şimdilik

0|1
    0|0
    • teşekküler evet ses sorunum hep var ekstradan iyi bir mikrofon ile halleymeye çalışıcam =)

• polis çok tırt ergenmidir nedir çorapcıda yazı diliyle konusuyo sende biraz fazla kassmıssın sanki sevgilinde ağaç olmuş replikleri de geliştir derim

0|0
    0|0
  • güzelmiş. başarılar.

böyle nazik ve anlayışlı kız var mı ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...